Z brzytwą na gardle

Dziś w rubryce „Gzie na balangę“ opis miejsca, gdzie przed balangą należy się udać. Propozycja zwłaszcza dla panów,choć i panie mogą także podreperować swój wizerunek. Mowa o salonie fryzjerskim Metropol w Arbon. Znajduje się on na Bahnhofstraße zaraz obok dworca kolejowego. Prowadzony jest przez Turka i oferuje nietypowe usługi. Panowie mogą bowiem dać się ogolić brzytwą, powyrywać krzaczaste brwi i pozbyć się włosów z różnych innych miejsc na twarzy.

Salon prowadzony jest przez mężczyzn – dla mężczyzn i nie trzeba się tam umawiać. Golenie brzytwą w Szwajcarii jest bardzo rzadkie, ponieważ większość kantonów tego zabrania,  a i fryzjerzy muszą przejść specjalne szkolenia. Panowie jednak bardzo cenią sobie ową usługę, dlatego też Metropol należy do najlepiej odwiedzanych salonów w mieście. Zwłaszcza w weekendy, gdy każdy szykuje się do wyjścia na imprezę.

Cena takiej przyjemności to tylko 15 CHF. Jeśli chcesz mieć fantazyjnie przycięty zarost, możesz to zrobić maszynowo. Pan „wymaluje“ ci takie ślaczki na gębie albo na głowie, że żadna panna ci się nie oprze.

Strzyżenie męskie – 20 Chf, dziecięce – 15. Strzyżenie z goleniem i depilacja nosa-40 Chf.

Panie mają ograniczoną ofertę. Tylko regulacja brwi za 15 Franków metodą na nitkę. Zobacz fotki. Nitka lepsza od pęsetki. Usuwa więcej włosków za jednym razem, bezboleśnie.

Szef proponuje specjalne kursy depilacji tą metodą. Cena kursu to 50 Chf.

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.