Wywiady: Alicja Halter. Kobieta przedsiębiorcza.

W dzisiejszym wywiadzie odwiedzi mnie Alicja Halter.. Ala wyjechała do Szwajcarii po części z miłości, po części z biznesu….

1. Jak długo jesteś w Szwajcarii i co cię tu przywiodło?

W Szwajcarii jestem od ok 13 lat i wyjechałam za miłością, ale po części tez za biznesem, który otworzyłam z przyszłym mężem tutaj, krążąc między Polską a Szwajcaria. Musiałam się zdecydować …
Alicja Halter_002
2. W jakim zawodzie pracowałaś na samym początku pobytu i w jego późniejszym trakcie ?

Na początku prowadziliśmy z mężem sieć Studia Zdrowia, opartą na polskiej licencji ale ja chciałam zawsze czegoś więcej. Więcej się rozwijać, więcej osiągać, kształciłam się w wielu dziedzinach rozwoju osobistego… Jestem również wykwalifikowaną stylistką paznokci, jak i trenerką Zumby i Aqua Zumby.

W Polsce jako technik dentystyczny prowadziłam z sukcesem własne laboratorium protetyczne. W Szwajcarii miałam wielkie szczęście, że dzięki mojemu mężowi 5 lat temu odkryliśmy i podjęliśmy współpracę w miliardowej firmie, która obecnie rozwija się Europie, w Polsce również . Z mężem podjęliśmy pionierską pracę i od 2 lat jesteśmy również na rynku szwajcarskim.

Alicja Halter_003

3. Założyłeś firmę. Skąd pomysł na nią i jakie były początki?

Prowadzę działalność na własny rachunek jestem samodzielnym przedsiębiorcą. Mąż od samego początku odkrył tę ogromną szansę , gdy weźmie się pod uwagę wszystkie elementy niezbędne do uzyskania sukcesu:
1. właściwy rynek,
2. właściwy czas
3. właściwy produkt
4. właściwą firmę
5. odpowiednią zapłatę,
Mogliśmy tylko powiedzieć tak !
I To był nasz idealny start, strzał w dziesiątkę. Dokładnie to, co mi się przydarzyło i dokładnie tą wiedzę przekazuje dalej moim partnerom zawodowym.Nie ma nic piękniejszego, niż razem odnosić sukcesy .

Ze względu na dynamikę naszej najnowszej technologii, coraz to szybszą wymianę informacji i globalny handel towarami i usługami, istnieją wyjątkowe możliwości dla osób, które są gotowe do otwarcia nowych rynków i koncepcji. Nie można pozwolić przespać tej rewolucji, czas żeby być jej częścią .

Obszar e-commerce i social media, zarabianie przez aplikacje na telefonie jest oczywisty dla milionów ludzi. Kliknięcie i / lub zamawianie za pośrednictwem smartfona, tabletu lub notebooka ułatwia każdemu pozyskanie nowego produktu.
Jeżeli ktoś raz posiądzie ta wiedzę nie ma dla niego już żadnych ograniczeń i granic możliwości .
Ja pokazuje jak łatwo z tego korzystać.

 

4.Jaka jest grupa twoich odbiorców/klientów?

Teraz rozwijamy się bardzo mocno w Szwajcarii i w Polsce.
Hmmm… generalnie w całej Europie i na świecie i każdy kto :
-przedsiębiorczo myśli o przyszłości ,

-jest pozytywnie nastawiony do życia
-chce dużo osiągnąć,
ale też,
-kto nie ma żadnego doświadczenia- będzie przeszkolony przez nas…Można dużo zyskać.
Podział zysków w całkowitych przychodach firmy, oferujemy program firmowych pojazdów, bezpłatne wewnętrzne szkolenia z najnowszymi technologiami, nieograniczone w 63 krajach, jak i super dochody poprzez systematyczny wzrost oparty na zsystematyzowanych programach. W czasach globalizacji mogę pomoc każdemu zbudować międzynarodowy biznes.
Podjęłam się tego zadania, ponieważ odniosłam ogromne sukcesy i mogę pomóc innym ludziom osiągnąć dokładnie takie same.
Buduję grupę przedsiębiorczych, pozytywnych i aktywnych osób naszego imperium .

Skorzystaj z okazji, jeśli chcesz coś osiągnąć, zgłoś się do mnie. Każdy ma jakieś talenty, tylko nie zawsze odwagę i siłę przetrwania .
Alicja Halter_006

Dziękuję za poświęcony czas!

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.