Wybory Miss Zentralschweiz 2017

Mam zaszczyt państwu przedstawić nową twarz  centralnej Szwajcarii. Jest nią 22-letnia Fabienne Paglia. Mieszka w Unteraegeri (kanton Zug), studiuje pedagogikę  i gra w piłkę nożną w FC Luzern. Swoją karierę piłkarską zaczęła już w wieku 8 lat, ale zawsze chciała być jakąś Miss. Zdecydowała się dopiero w zeszłym roku, jako, że wcześniej- jak mi zdradził jej tatko- miała ciągle poobijane nogi.

Fabienne02-800x800

Królową regionu została  22.09.2017 i tym samym przejęła piłeczkę po Michèle Lanz z Reiden, Miss 2016.

m

Koronacja nastąpiła w piątek wieczorem w Pilatusmarkt w Kriens, przy publiczności liczącej sobie 600 osób. Na zwyciężczynię czekały liczne nagrody i występy podczas wielu imprez w kantonach Luzern, Schwyz, Uri, Obwalden, Nidwalden i Zug.

20170923_MissZentralschweiz2017_JoannaRutkoSeitler_034.jpg

Ale Miss to nie jedyny highlights tego wieczoru. Podczas show można było zobaczyć wspomnianą ex-Miss Michèle Lanz, Nową Bacheloretkę Eli Simic i Bachelora Rafaela Beutl, który zasłynął tym, że w zeszłym roku przy ogłoszeniu wyników, pomylił kandydatki.LINK. Eli i Rafael to starości tego wesela, którzy swoją moderację oparli na czarnym humorze, ze względu na zeszłoroczną wpadkę Rafaela.

20170923_MissZentralschweiz2017_JoannaRutkoSeitler_028.jpg

Na miano specjalnego gościa zasłużyła sobie Daniela Bauman, jedna z jury i sponsorka. Miss Fitnes (ex żona Dj Bobo) posiada 15 klubów w całej Szwajcarii, w których nauczyć się można Pole Dance- czyli tańca na rurze.

Muzyczny Highlight był taki sobie. Wystąpiło duo Marash i Dave, skacząc po scenie i uprawiając Rap. Nie mój styl, więc ocena jest subiektywna.

Aftershow Party odbyło się w klubie Suits, w budynku Hotelu Monopol, nad dachami Lucerny, gdzie miał miejsce pierwszy fotoshooting Missek. Making of znajdziecie tutaj.

Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć nowej Miss wielu sukcesów i cierpliwości!

m1

 

Zdjęcia na:

http://www.misszentralschweiz.ch czyli TU

http://www.seechat.de czyli TU

http://www.facebook.com/chpartych czyli TU

http://www.seitlerfotographie.net czyli TU

 

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.