Piękna złota jesień w tej Szwajcarii…Czas, w którym można wybrać się do lasu, poszukać grzybów, poobserwować przyrodę i naładować akumulatory, a wieczorem…na imprezkę!
Do niedzieli potrwa OLMA w St. Gallen. W sobotę zaś wybór Apfelkönigin, czyli Miss Thurgau. wszelkie Info na http://www.olma.ch.
Piątek, 20.10.2017
Aarau, Flösserplatz. Godz. 22:00:
Amriswil. Stage 8580:
Basel. w Werk 8– Swiss Craft Spirits Festival. To nic innego jak festiwal napoi alkoholowych własnej produkcji. Degustować można Whisky, Gin, Kirsch, wino i wszystkie inne procentowe…. Info.
Bern. W Westside, Friday Night Special mit George. Początek o 20:30, wstęp wolny, ale ilość miejsc ograniczona.
Biel. W Le Singe o 20:00 wystąpi grupa Ghost Town.
Horgen Zh:
Lucerna. W Schüür, Tribschenstrasse 1, zagra Florian Ast. Początek o 20:00, wstęp 42 CHF.
Regensdorf. Pod Burger King spotykają się fani amerykańskich samochodów. Początek o 18:00.
St. Gallen. W Grabenhalle – Never Do Well – life is hard and then you die. Początek o 20:00.
Wil SG. Gare de Lion. Silostrasse 10. 20:30, koncert MY BABY (NLD). Bilety.
Zug. W Galvanik koncert punkowy. O 21:30 zagra Dead Kennedys. Wstęp 35 CHF.
Zurych. Od dziś do niedzieli potrwa Game Show na Messe Zh. Fani gier komputerowych mogą testować nowe zabawki. wszelkie info i bilety na http://www.zyrichgameshow.ch.
Sobota, 21.10.2017
Amriswil. Amris Bar:
Stage 8580:
Arbon, Seeparksaal:
Bern. W Graffiti – Metal Party:
Chur. W Palazzo Bowling & Beat Club również Metal Night. Wystąpią: AIR RAID, Shotgun & Red Eyes. Początek o 20:00.
Flawil SG. St.Gallerstrasse 13. Nie tylko muzyka, ale i warsztaty, na których można się nauczyć grania na afrykańskich instrumentach:
Frauenfeld:
Gams SG. W klubie Blaze, przy Karmaag 9, odbędzie się Destroyed Metal Party. Początek koncertów o 21:00, a zagrają:
HELLVETICA – Swiss
THRASH METAL
https://www.youtube.com/watch?v=ux12PgU4ogE
INVERTED PUSSYFIX – Croatia
DALMATIAN PORNGRIND FIESTA
https://www.youtube.com/watch?v=yj2ZOUwus1s
AMPUTATE – Swiss
DEATH METAL
https://www.youtube.com/watch?v=zKh2NfGdOmQ
ALCOHOL RELATED DEATH – Swiss
DEATH METAL
https://www.youtube.com/watch?v=Zkj6lSZaCRg&t=1s
Klosters. Koncert: «Dada Ante Portas» und «May Day» auf der Madrisa! Początek już o 14:00, a bliższe informacje tutaj.
Lozanna. Otwarcie największego w Europie słodkowodnego akwarium Aquatis. Route de Berne 144. Po więcej informacji zapraszam tutaj.
Lucerna. W KKL mamy Irish Folk Festival. Live między innymi: Emma Langford, The Fusion Fighters, Socks in the Frying Pan, Cúig. Początek o 20:00. A w Musikzentrum Sedel– muzyka Eloctro. Live: Breger i Talin. Początek o 22:00. W Bruch Brothers, przy Baselstrasse 7, od 21:30 koncert rockowy, a na nim:The Golden Chords, DJ Brainticked, Bob Dylan Tribute.
Siebnen SZ/ZH. W DISTRICT 28, przy Fabrikstrasse 28, Koncert rockowy zespołów Tempesta CH & Sinside CH. Początek o 20:00, wstęp 20 CHF.
St. Gallen. W FM1 Radio City po Olmie- dalsza impreza z Remady & Manu-L. Wstęp 10 Chf, początek o 22.00.
Wil SG. W Gare de Lion -A Tribute To Mobb Deep: Havoc & Big Noyd (USA). Początek o 21:00, bilety.
Winterthur. W Salzhaus wystąpi Mimiks(CH), a jako support Ali. Początek o 20:00, a bilety tu.
Zug. Do 29.10.2017 potrwa Zuger Messe, czyli targi jesienne. Od 22:00 wstęp gratis, a gościem specjalnym Będzie Pat Farrell. Wszystko odbywać się będzie na Stierenmarkt, a wszelkie info znajdziecie na http://www.zugermesse.ch.
Zurych. W Mimos party brazylijskie:
Niedziela, 22.10.2017
Winterthur. W Winterthurer Eisenbahn Amateure Wea, wystawa kolejek miniaturowych ku uciesze małych i dużych dzieci. Początek o 10:00.
Zurych. O 19:30 w Mimos wystąpi niemiecka grupa SELVA NEGRA. Info.
Wtorek, 24.10.2017
Zurich. W Komplex 457 odbędzie się koncert Alter Bridge. Początek już o 20:00, a bilety tu.
Zaś na Hallenstadion, zaprezentuje się Helene Fisher ze swoim Tournee. Będzie można ją oglądać prawie co wieczór od 20:00. Informacje i bilety tutaj.
Środa, 25.10.2017
Schaffhausen. Od dziś do niedzieli potrwają jesienne targi Herbstmesse. Wszystkie informacje i program znajdziecie na http://www.sh-herbstmesse.ch.
Miłego weekendu i następnego tygodnia 🙂
Du musst angemeldet sein, um kommentieren zu können.