Weekendowe bla bla bla…

Jeju, jak mi się mordka cieszy, aż wstyd. Nie dlatego, że weekend idzie, ale, że będę miała specjalnego gościa, z którym będę mogła pracować i poduczyć się trochę. W weekend zatem nie popiję, ale za to proszę Was: wypijcie za tych, co pracują! A Gdzie? Już mówimy….

Już dziś, czyli we czwartek 8.09.2016 w Altnau, wiosce w Kantonie Thurgau, gdzie psy dupami szczekają i kompletnie nic się nie dzieje, dziś niespodzianka: Koncert Andreasa Bignasca. Początek o 21.00. S-Ka Altnau, Güttingenstrasse 1. Link.

Piątek, 9.09.2016.

Amriswil. Klub Basement, przy Schrofenstrasse zmienił właściciela i nazwę. Teraz jest to Stage 8550 i dziś ma nowo otwarcie. Jeżeli chcecie się tam wybrać fajnie będzie się zameldować najpierw. Link TU.

Arbon. Chilli bar, o którym pisałam tutaj, obchodzi swoje 4 urodziny. Cicho i sucho nie będzie, a i podjeść sobie można. Początek imprezy o 20.00, wstęp wolny.

Basel. W The Bird’s Eye Jazz Club, przy Kohlenberg 20, wystąpi Tom Guarna Quartet. Początek o 20.30.

Romanshorn. Bistro Panem staruje w nowy sezon muzyczny. Jako pierwsza wystąpi grupa Way Back Home. Czynne cały dzień, a początek koncertu o 20.30. Zbiórka do kapelusza. Panem, Hafenstrasse 62.

Zaś o 19.00 z portu wypływa Tanz Schiff, czyli statek, na którym można potańczyć. Jeśli nie jesteście tancerzami, albo tańca jeszcze nie odkryliście, możecie skorzystać z darmowego szybkiego kursu, który jest tam organizowany. Bilety na www.starticket.ch.

St.Gallen. Internationale Dance Convention. Olma Hallen przy Splügenstrasse 12. Początek o 20.30, wstęp 15.00.

Zürich. W klubie Hiltl (St.Annagasse 16) wystąpi  Freddy Verano. Niemiecko/kolumbijski DJ, najpopularniejszy na dzisiejszej scenie muzyki House. Wjazd od 23.00 za ponoć 15.00, ale coś mi się w to nie chce wierzyć…

A w Club Bellevue wystąpi Danny Howells. Freieckgasse 9. Początek o 23.00.

Sobota,10.09.2016

Amriswil.

amris

Engelburg. SGAlte Turnhalle przy Schwendistrasse 2. A tam Gion Stump and The Lighthaus Project. Muzyczka miła i niekoniecznie spokojna. Rockowe szaleństwo połączone z elementami muzyki smyczkowej. Byłam na ich koncercie, posłuchałam i gorąco polecam. 19.30 początek, a bilety po 30 CHF.

Flawil. W Lindensaal (Lindenstrasse 6B) o godz. 20.00 wystąpi Black Jacket Swing Big Band. www.blackjacket.ch.

Luzern. W różnych lokalach w całym mieście jest tak zwany Glücklich Festival. Czyli ze szczęścia można się chyba nałoić. Imprezy na wolnym powietrzu są otwarte dla wszystkich, zaś te zamknięte….Są zamknięte. Logiczne, nie? 🙂 Na zamknięte mamy dwie możliwości: albo kupimy sobie wejściówkę na wszystkie od 20.00 za 40,00 albo tzw. Paszport Nocny za 25 frania, który obowiązuje od 00.30. www.gluecklichfestival.ch.

Roggwil. SG. Klub Fellini organizuje Noc Salsy.

fel

St.Gallen. W KUGL, przy Güterbahnhofstrasse 4, Club der Traumtänzer. Początek o 23.00 i tam się możemy spotkać…

kugl

Imprezki w Waszym regionie możecie znaleźć na www.usgang.ch. Zdjęcia z tych imprezek także, więc uważajcie. Oby nie zakończyły się tak:

pij

Miłego łikendziora 🙂

Werbeanzeigen

2 Kommentare

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.