Weekendowe bla bla bla…

Jeju, jak mi się mordka cieszy, aż wstyd. Nie dlatego, że weekend idzie, ale, że będę miała specjalnego gościa, z którym będę mogła pracować i poduczyć się trochę. W weekend zatem nie popiję, ale za to proszę Was: wypijcie za tych, co pracują! A Gdzie? Już mówimy….

Już dziś, czyli we czwartek 8.09.2016 w Altnau, wiosce w Kantonie Thurgau, gdzie psy dupami szczekają i kompletnie nic się nie dzieje, dziś niespodzianka: Koncert Andreasa Bignasca. Początek o 21.00. S-Ka Altnau, Güttingenstrasse 1. Link.

Piątek, 9.09.2016.

Amriswil. Klub Basement, przy Schrofenstrasse zmienił właściciela i nazwę. Teraz jest to Stage 8550 i dziś ma nowo otwarcie. Jeżeli chcecie się tam wybrać fajnie będzie się zameldować najpierw. Link TU.

Arbon. Chilli bar, o którym pisałam tutaj, obchodzi swoje 4 urodziny. Cicho i sucho nie będzie, a i podjeść sobie można. Początek imprezy o 20.00, wstęp wolny.

Basel. W The Bird’s Eye Jazz Club, przy Kohlenberg 20, wystąpi Tom Guarna Quartet. Początek o 20.30.

Romanshorn. Bistro Panem staruje w nowy sezon muzyczny. Jako pierwsza wystąpi grupa Way Back Home. Czynne cały dzień, a początek koncertu o 20.30. Zbiórka do kapelusza. Panem, Hafenstrasse 62.

Zaś o 19.00 z portu wypływa Tanz Schiff, czyli statek, na którym można potańczyć. Jeśli nie jesteście tancerzami, albo tańca jeszcze nie odkryliście, możecie skorzystać z darmowego szybkiego kursu, który jest tam organizowany. Bilety na http://www.starticket.ch.

St.Gallen. Internationale Dance Convention. Olma Hallen przy Splügenstrasse 12. Początek o 20.30, wstęp 15.00.

Zürich. W klubie Hiltl (St.Annagasse 16) wystąpi  Freddy Verano. Niemiecko/kolumbijski DJ, najpopularniejszy na dzisiejszej scenie muzyki House. Wjazd od 23.00 za ponoć 15.00, ale coś mi się w to nie chce wierzyć…

A w Club Bellevue wystąpi Danny Howells. Freieckgasse 9. Początek o 23.00.

Sobota,10.09.2016

Amriswil.

amris

Engelburg. SGAlte Turnhalle przy Schwendistrasse 2. A tam Gion Stump and The Lighthaus Project. Muzyczka miła i niekoniecznie spokojna. Rockowe szaleństwo połączone z elementami muzyki smyczkowej. Byłam na ich koncercie, posłuchałam i gorąco polecam. 19.30 początek, a bilety po 30 CHF.

Flawil. W Lindensaal (Lindenstrasse 6B) o godz. 20.00 wystąpi Black Jacket Swing Big Band. http://www.blackjacket.ch.

Luzern. W różnych lokalach w całym mieście jest tak zwany Glücklich Festival. Czyli ze szczęścia można się chyba nałoić. Imprezy na wolnym powietrzu są otwarte dla wszystkich, zaś te zamknięte….Są zamknięte. Logiczne, nie? 🙂 Na zamknięte mamy dwie możliwości: albo kupimy sobie wejściówkę na wszystkie od 20.00 za 40,00 albo tzw. Paszport Nocny za 25 frania, który obowiązuje od 00.30. http://www.gluecklichfestival.ch.

Roggwil. SG. Klub Fellini organizuje Noc Salsy.

fel

St.Gallen. W KUGL, przy Güterbahnhofstrasse 4, Club der Traumtänzer. Początek o 23.00 i tam się możemy spotkać…

kugl

Imprezki w Waszym regionie możecie znaleźć na http://www.usgang.ch. Zdjęcia z tych imprezek także, więc uważajcie. Oby nie zakończyły się tak:

pij

Miłego łikendziora 🙂

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.