Walentynki w Szwajcarii 2018

Za „chwilę“ dzień Św. Walentego. Wiem, że wielu z Was pozostawiało swe rodziny w Polsce, ruszając w świat za chlebem. Wiem też, że w tym roku wielu z Was zdecydowało się ściągnąć je do Helwecji. I właśnie dla Was przygotowałam ten artykuł.

14 lutego wypada w środę. Załatwcie więc opiekunkę do dzieci i spędźcie ten dzień/ wieczór razem. Jeśli środa Wam nie pasuje, przenieście to na weekend.

Już 10.02.2018 w Lenzburgu odbędzie się polskie walentynkowe party. Do 23:00 panie mają wstęp za darmo, na każdego przy wejściu będzie czekał „wściekły pies“, a pary będą mogły zrobić sobie romantyczne zdjęcia.

pl

W Tropikach. 14 i 15 lutego od 18:30 Tropenhaus Frutingen serwować będzie romantyczne cztero daniowe kolacje. Koszt- 94 CHF od osoby, łącznie z Apero.

1

W Iglo. Iglu-Dorf Zermatt (2815 m n.p.m.) oferuje romantyczne noclegi dla dwojga lub więcej osób. Wszelkie Info TUTAJ.

3.jpeg

Na sportowo. Specjalne walentynkowe trasy górskie oferuje kanton Jura. INFO.

4

Spacer trasą latarni. Na górze Säntis można urządzić sobie wieczorny spacer drogą oświetloną latarniami. na której końcu uraczycie się fondue. TU.

5

Na słodko. Jeśli jesteście fanami czekolady, zaserwujcie sobie czekoladową randkę. Maison Cailler, Broc, 11.02.2018 o godz.9:30 (do 12:15) dla osób powyżej 40 lat. Koszt 57 CHF, wszelkie info i zapisy tutaj.

6

Na mokro. W Panorama-Glaslift des Schloss Laufen, z widokiem na Rheinfall, spędzicie miły wieczór we dwoje. Info.

7

Weekendowo. Jeśli macie chwilę czasu, wyskoczcie na weekend do Ticino, do romantycznego hotelu w Austrii, na termy lub SPA.

8

Jeżeli jesteś singlem i dzień zakochanych cię wkurza, nie przejmuj się. 15.02 to dzień singla i z tej okazji możesz wyjść na jakąś specjalną imprezę, poznać nowe osoby lub wybrać się całą paczką do jakiegoś klubu. imprezy znajdziesz na http://www.usgang.ch lub w wydarzeniach na facebooku. A może sam/a coś zorganizujesz?

10

Miłego dnia… 🙂

Źródło http://www.freizeit.ch

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.