Walę tynki u Grażynki

Postów typu „jaki prezent kupić ukochanej osobie“ czy „jak spędzić ten wspaniały dzień“  jest od groma. Ja się dziś skupię na tym, czego w Walentynki robić się nie powinno.

Po pierwsze :Rozpoczynać spotkania od słów: musimy porozmawiać albo muszę Ci coś powiedzieć. Słysząc coś takiego, nie trudno o zawał serca. Poczekaj więc z rozmową, czy to pozytywną, czy negatywną do piętnastego.

Umawiać się z osobą płci przeciwnej, gdy w domu czeka On lub Ona. No bo jak to? Jeżeli już decydujecie się celebrować ten dzień, wyskoki na kawkę z kimś innym możecie sobie dziś darować.

Meldować się u swoich Ex. Oj, gdy wasza połówka to odkryje, macie pozamiatane. Lepiej więc dmuchać na zimne i poczekać dzień dłużej.

Zbyt drogie prezenty dla partnera. Przyjęło się, że najczęstrzymi podarunkami na Walentynki są kwiaty, czekoladowe serduszka i wszystkiego rodzaju pluszaki z czerwonym organem w dłoni. Jeśli więc wyjedziesz z kolią od Swarovskiego, pannie może być trochę nieprzyjemnie, jeśli sama kupiła ci tylko misia.

m1

Bielizna w prezencie, gdy jeszcze nie mieliście sexu. Może to doprowadzić do nieporozumień. Dziewczyna odczyta to tak, jakbyś chciał wymusić na niej współżycie. Panowie, podejrzewam nie mają takiego problemu.

m4

Odwoływać randkę. Oj, brzydko. Nawet jeśli grypa cię dopadnie, okres lub inna przyczyna, dla której nie możesz stawić się na wycieraczce u swojej miłości, powinnaś/powinieneś zrobić wszystko, by się choć na chwilę zobaczyć. Z obowiązku zwolnione są ofiary wszelkich wypadków. Telefon z przeprosinami to jednak podstawa.

Zakończyć związek. To już absolutne No Go. Nawet gdy panna jest jędzą, z którą nie możesz już wytrzymać, a facet takim bucem, że bardziej się nie da, nikt w dzień Św.Walentego nie powinien mówić Ciao. Miejcie litość dla zwierząt.

m2

Pamiętajcie, kocha się i okazuje to cały rok, a nie tylko raz na 365 dni. Mi osobiście sprawia więcej radości biedny kwiatek od serca i bez okazji, niż wypasiony bukiet raz do roku-bo tak trzeba, bo tak robią wszyscy. Życzę wszystkim udanego dnia, bez względu na to, czy są w związku, czy nie lub mają status „to skomplikowane“. Najtrwalsza miłość to ta do siebie i to ją trzeba każdego dnia rozpieszczać.

m3

Natchnienie: http://www.usgang.ch

 

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.