Usgang Fotografen Awards

W Niedzielę 22.01.2017 odbyło się rozdanie nagród dla fotografów usgang.ch. Wielu z nich przyjechało z różnych stron Szwajcarii. Najliczniejsza grupa przybyła z regionu Tessin. Ale także z Berna, Basel, Luzerny, Zurichu i St. Gallen. Zabrakło tylko przedstawicieli Romandii.

Nasz kraj był reprezentowany przez Olę z Zurichu, Artura z Berna i mnie. Nie zgarnęliśmy żadnych nagród, ale nasz język było słychać w każdym kącie sali. I… Zadowoliliśmy się drobnymi gadżetami takimi jak na przykład ten:

Spotkaliśmy się w Alpen Rock w Dietikon, przy Riedstrasse 4.Dzielnica fabryk, ale jak się okazało także klubów. Sama knajpka jest bardzo stylowa, przydaje się na różnego rodzaju imprezy, prywatne jak i firmowe. Miejsca ci tam dostatek. Otwarta tylko w weekendy, w piątek i sobotę organizowane są tam dyskoteki, zaś w niedzielę os 11.00 można udać się na Brunch.

Nominacje odbywały się przez kierowników regionalnych, a do przyznania nagrody zostało powołane specjalne jury. W tym roku nikt nie zeszedł z podium z pustymi rękami. Każdy dostał jakiś upominek.

Główną nagrodą była wycieczka statkiem z Włoch do Hiszpanii dla 2 osób, a zdobył ją Irhad Hukic za najlepszą jakość zdjęć.

u3

W przyszłym roku postaramy się, by Polacy stanęli na podium. do tego czasu potrzeba jednak wiele pracy, cierpliwości i wytrwałości.

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.