Tylko dla dorosłych!

To, że w Szwajcarii znajdują się różne przybytki dla panów, to już wiecie z mojego artykułu z marca 2016 (tutaj), ale, że znajdziecie tu domy uciech dla par i singli, to jeszcze terytorium nierozpoznane. O seksualności Helwetów pisała już Joasia na swoim BLOGU i powielać jej nie ma sensu. Można tylko uzupełnić.

Zajmiemy się dzisiaj Swinger Klubami, których za dużo w tym kraju nie ma, ale skoro są, to znaczy, że jest na nie zapotrzebowanie. Swinger Club to nic innego jak przybytek rozkoszy dla par, pań i panów- najczęściej hetero- lub biseksualnych, którzy chcą przeżyć coś niezwykłego, poznać nowych partnerów seksualnych, wymieniać się doświadczeniami i często partnerami. (Kluby dla homoseksualistów także istnieją, ale o tym może kiedyś…. )Idąc do takiego klubu, trzeba przestrzegać regulaminu, obowiązującego w praktycznie w każdym takim miejscu.

  1. Nic na siłę. Ty możesz, ale nie musisz.
  2. Safe sex.
  3. Zakaz fotografowania i filmowania.
  4. Higiena osobista i przestrzeganie zasad używania pomieszczeń.
  5. Odpowiedni strój. Seksownie lub w ręczniku- zależy od klubu i imprezy.
  6. Szacunek dla gości.
  7. To, co w klubie, zostaje w klubie.
  8. Prostytucja jest zabroniona.

Każdy klub ma swoją stronę internetową, na której znajdziecie regulamin domu, organizowane imprezy, godziny otwarcia, forum dla uczestników i wszystkie inne pomocne fakty.

Moim skromnym zdaniem pod względem używalności klubów, Helweci dzielą się na dwie grupy: Ci, którzy zachowują dyskrecję i ci, którzy sobie nic z niej nie robią, na przykład lajkując na fejsie funpage. Jeśli zatem chcecie się wybrać w poniżej opisane miejsce uciech, sprawdźcie lepiej najpierw, czy któryś Wasz znajomy czy sąsiad nie polubił którejś ze stron. Mi osobiście byłoby głupio spotkać nauczycielkę mojego dziecka, czy panią z kiosku, w którym kupuję papierosy. Stali bywalcy mają prostą zasadę. Im dalej od domu tym lepiej. Ale jeśli każdy tak myśli, to może się zdarzyć, że spotkamy się wszyscy w Genewie.

Cruising World.

sin

Jest to sieciówka klubów, położona przy większych marketach erotycznych w całym kraju. Posiada pokoje, saunę, często dżakuzzi, salony do SM i bar. Ceny wygórowane nie są. Single płacą za wejście 38, a pary 48 CHF. W cenie jest ręcznik, a korzystanie z pomieszczeń nieograniczone. Problemem jest duża ilość mężczyzn. Kluby te zatem doskonale nadają się dla pań, które mają ochotę na małe co-nie-co, par, które nie mają się gdzie podziać, lub do…zdrady małżonka. Otwarte 7 dni w tygodniu od 11.00 do 23.00, w niedziele zaś od 14.00 do 22.00.

Adresy:

4622 Egerkingen, Lindenhagstrasse 3
9533 Kirchberg, Industrie Stelz / Wilerstrasse 204
6014 Littau, Staldenhof 3
3421 Lyssach, Bernstrasse 41
8887 Mels, Riet-Center
1847 Rennaz, Praz-Riond
8604 Volketswil, Geissbüelstrasse 10

Le Orangerie.

o6

Mieści się w Rosental i oferuje swoim gościom nie tylko seksualne doznania, ale także kulinarne. W klubie znajdziemy więc restaurację i bar, Salon, kącik taneczny, taras letni, małe Spa, w którym znajduje się wirlpool i sauny, a także małe erotyczne kino. Z  Galerii podziwiać możemy widok całego klubu, usiąść, poflirtować lub oddać się rozkoszom w większym gronie. Galeria jest przeznaczona głównie dla par, we czwartki mogą odwiedzać ją samotni panowie, zaś singielki mają tam wstęp nieograniczony. W ciemnej piwnicy znajdują się pomieszczenia, które normalnemu (czytać aseksualnemu) zjadaczowi chleba mrożą krew w żyłach, zaś tym seksualnie rozgarniętym, otwierają możliwości doznań, o których się za dnia nie mówi. Elektryczne łóżko ginekologiczne z czasów II wojny światowej może posłużyć do nauki partnerskiej anatomii, mi jednak kojarzy się z czymś innym…Podziemia zamykane są na zamek elektryczny i tylko od nas zależy kogo wpuścimy i co tam będziemy robić. Możemy wrzeszczeć do woli lub podsłuchiwać sąsiadów.

Klub organizuje różne imprezy tematyczne, które możecie znaleźć na stronie internetowej. W zależności od imprezy, koszty nie są jednoznaczne. Podstawą jest 75 CHF od pary, panie płacą 25.00, a panowie 58 Frania.

Dni i godziny otwarcia:

Czwartki 17.00 – 01.00 (towarzystwo zawsze mieszane)
Piątki 19.00 – 04.00 (towarzystwo najczęściej mieszane)
Soboty 19.00 – 04.00 (najczęściej tylko pary)
Niedziele 14.00 – 23.00 (zawsze mieszane)

Adres: 9545 Rosental/ Wängi, Wilerstrasse 55. http://www.orangerie.eu

Cäsar Sauna Club

Znajduje się pod Zurichem, w Dübendorf dokładnie. W dzielnicy wszystkich większych fabryk, domów towarowych i burdeli. Sam Cezar jest klubem dla par i singli, którzy wieczór pragną spędzić w miłej atmosferze. W trzypoziomowym kubie czekają  na Was bary z fantastycznymi drinkami, imbis z jakimśtam  żarciem, ale nie oszukujmy się…dla żarcia tam nie przychodzimy…Mamy więc jeszcze do wyboru różne sauny, pokoje zabaw i własną fantazję.

Ceny: Panie- wstęp gratis, panowie-53 Chf, a pary-37 franków. Dla każdej osoby przewidziany jest ręcznik, a ceny mogą być inne w zależności od organizowanej imprezy.

Ceny w barze:

preise_caesi

Cezar ma zorganizowany plan cotygodniowych imprez, które można sobie podejrzeć tu.

Klub posiada palarnię. I dobrze, bo nie ma to jak po wyczerpującym  seksie zapalić sobie dla relaksu…

Cäsars Club-Sauna
Überlandstrasse 101
CH-8600 Dübendorf/Zürich

Hokuspokus

Otwarty jest tylko w weekendy, w pt. i sob. od 19.00 do 2.00. Panie mają wstęp wolny, panowie płacą 69 Chf, a pary 65. W klubie obowiązuje Drescode. Panowie w ładnych bokserkach i podkreślającej muskuły koszulce, panie zaś zakładają to, co podkreśla ich najlepsze walory. I buty…co prawda klub posiada różnego rodzaju laczki, ale lepiej wziąć swoje własne lakierki. Uwaga, nie mogą to być buty, w których chodzimy po dworze…

Club Hokuspokus

Hauptstrasse 258

CH-8885 Mols SG.

Flip

Otwarty jest 7 dni w tygodniu i jak większość klubów ma program tygodniowy i stały, miesięczny. Dla każdego znajdzie się więc coś odpowiedniego. Ceny mają się w zależności od tego, co jest przewidziane w dany dzień. Panie 31, panowie 51, a pary 75 franków. Gdy w grę wchodzi wieczór tylko dla par, płacimy od stówki w górę od parki. W klubie jest również możliwość zjedzenia kolacji i śniadania, i wynajęcia pokoju dla dwojga na całą noc. Szczegółowe ceny podane są na stronie klubu. (Najedź kursorem na nazwę klubu, a wyskoczy ci cała strona internetowa.)

Kristalgrotte

Jest to klub tylko dla par. Kobieta+ mężczyzna. Od 2001 roku prowadzi go para Ada i Rolf.    W swoim przybytku nacisk kładą na ekskluzywność. Rajcująca bielizna i seksowne buty to podstawa. Higiena także, ale o tym chyba nie trzeba mówić. W grotach i pokojach wszelkiej tematyki można uruchomić swoje fantazje. Czy pójdziesz tam z własnym partnerem, by oderwać się od dnia codziennego, czy po to, by poznać inne pary i wymienić się partnerami- to już twoja prywatna sprawa. Musisz przestrzegać reguł, jak w każdym swinger klubie.

Godziny otwarcia:

Pn + Wt
Śr, Czw, Pt, So
Śr – Czw
Śr – Czw
Pt – So
Pt – So
ostatnia niedziela w m-cu
zamknięte
13:00 – 19:00
19:00 – 00:00
13:00 – 00:00
19:00 – 02:00
13:00 – 02:00
16:00 – 23:00
  CHF
150.00
160.00
195.00
170.00
195.00
170.00

Kristallgrotte
Grabenackerstrasse 9
Industrie Süd

CH-4702 Oensingen

Tel.: +41 (0)62 396 33 08

Dziękuję pewnym parom za podzielenie się informacjami, a Wam życzę przyjemności w odkrywaniu…

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.