Trzeci weekend grudnia…

…a w nim czwarta niedziela adwentu. Kto jeszcze do Polski nie pojechał lub pojechać nie planuje, może się w Szwajcarii pobawić lub u jej sąsiadów.

Piątek, 16.12.2016.

Od czwartku w Austrii, a dokładnie w Schruns trwa:

austria

W sobotę w ramach imprezy można zobaczyć koncert SIDO i SDP, który zaczyna się od 17.00. Bilety można nabyć w kasie lub przez internet, a cały program mistrzostw tutaj.

Aarau. w klubie Schlaflos pobawicie się przy techno już od 23.00. Wszelkie informacje tu.

Amriswil. W Stage 8580, przy Schrofenstrasse 12, odbędzie się Night of Wolves. Można powyć do księżyca, albo do mikrofonu- zależy jak leży. Wstęp od 22.00 za 15 CHF, a line up tutaj.

Davos. Chętni tam mieszkający na imprezę z kubańskimi rytmami?  Hotel Grischa przy Talstrasse 3, od 21.00 oferuje nam taki właśnie wieczór. Info tu.

Kreuzlingen. Komu brakuje rodzimych rytmów może się wybrać na Czesko-słowackie party:

kreuzRoggwil SG.

feli1St.Gallen. W Vagallo, przy Bohl 9 takie kwiatki:

sg

A w Ivy Club:

ivy

W Zug, w Industrie 45, czeka na Was koncert Hip-hopowy. Początek o 22.30, wejściówki za 25 frania, a za…hiphopują takie gwiazdy jak Snowgoons (GB), Ill Bill (USA) i Reef The Lost Cauze (USA).

W Zurichu zaś dawno oczekiwana impreza. 16 jubileusz Usgang.ch. Z tej okazji party z wielkim hukiem, które kosztować nas będzie 34 CHF. Kaufleuten, Pelikanstrasse 18. Początek o 23.00, a bilety tu.

Sobota, 17.12.2016.

Aarau:

aar

A w Kiff Aarau, przy Tellistrasse 118, koncert punkowy. Wejście od 21.00 za 20 CHF, a zagrają Selbstbedienung (Plattentaufe), Die Siffer (D) i Vandals in Sandals.

Amriswil:

amr

W Arbon koncert Bossafair w Wunderbarze. Weitgasse 8. Początek o 20.00, wstęp wolny, kolekta.

Basel. Send Festival w Borderline, przy Hagenaustrasse 29, a na nim: DJs Dasu, Dodobeatz, Lumex, Passik, Bear, The Fox, Frank Apollo, Dave G, Bands. Początek 21.00.

Engelberg. Puchar świata w skokach narciarskich. Początek o 13.30. W niedzielę również. W niedzielę na finałach będziemy się szukać, by wspólnie dopingować.

Glarus. Nowo otwarty Beiz VEKA zaprasza na koncert Hot Tea Pots. Drzwi od 19.00, koncert o 20.00, wstęp 20 CHF. Parterre Holenstein Areal.

Luzerna. W Hotelu Schweizerhof, przy Schweizerhofquai 3a, o 20.00 rozpocznie się Radio Pilatus Christmass Musik Night. Wystąpią m.in. 77 Bombay Street, Hecht, Anna Känzig.

Roggwil SG. Całe info tu.

ro

Walenstadt. Apres Ski Party. Jako, że sezon narciarski już się zaczął, takich imprez będzie coraz więcej. Od Was zależy, gdzie pojedziecie i który klubik wybierzecie. Boomerang Bar, przy Höhenweg 75 oferuje zabawę przy dobrej muzie, garnku fondue i hektolitrach glühwein. Dziś i jutro od 16.00.

Wetzikon: Hall of Fame, Zürcherstrasse 49. Bilety tu.

wetz

Wil Sg. W Gare de Lion, przy Silostrasse 10, koncert. Tutaj wszystko.

Zurich. W Alte Kaserne, przy Kanonengasse 16, Odbędzie się Electro Swing Zurich Festival. Zagrają: DJs Bart & Baker (F), River Ist Lieb, Louis De Fumer, Swing The String, Transmission, Hallk, Oli Garch i  Don Pino. Początek o 23.00.

W niedzielę również wiele się dzieje, gdyż jest to niedziela handlowa w całej Szwajcarii i każdy chce uszczknąć coś dla siebie.

Na przykład taki Panem w Romanshorn organizuje śniadanie przy jazzie.

panem

Wszystkie imprezy znajdziecie w lokalnych gazetach i na portalach internetowych, takich jak na przykład http://www.usgang.ch.

Na koniec rady nie od parady: zawsze myśl pozytywnie:scheisse

 

 

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.