Testujemy HelloFresh

HelloFresh to niemiecka firma z siedzibą w Berlinie. Została założona w 2011 roku. HelloFresh oferuje konsumentom  KochBox czyli tak zwane „pudełka do gotowania”. Znajdują się w nich świeże produkty, przyprawy i przepisy.

KochBox można zamówić przez internet. Od zeszłego roku także Szwajcaria ma swoją filię. Przepisy przygotowane są z myślą o helweckich podniebieniach, a produkty dostarczane od lokalnych producentów.

W każdym pakiecie znajdują się świeże warzywa, mięso (w zależności od recepty), przyprawy i dodatki, takie jak jogurt, ryż czy inne…Wszystko zapakowane jest w kartony i papier z recyklingu, mięso owinięte szczelnie w chłodzony wkładkami z żelem materiał, który można wykorzystać później jako wkład do poduszek, a ilość plastiku ograniczona. Jedyne, czego potrzebujemy we własnej kuchni to sól, pieprz, oliwa z oliwek i czasami ocet winny.

Na każdej recepcie jest informacja o potrawie, ilość kalorii, czas przygotowania, składniki, które są nam potrzebne i oczywiście przepis ze zdjęciami i dokładnym opisem każdego kroku.

Jak zamawiać?

Najpierw przejrzyj Facebooka. Ja tym sposobem znalazłam możliwość przetestowania produktu za darmo. W pakiecie przyszła mi zniżka na następne zamówienie i 3 kody na darmowy test potraw dla moich znajomych.

Wejdż na stronę http://www.hellofresh.ch i sprawdź czy nie mają promocji. Możesz zameldować się przez konto google, FB lub poprostu swoim adresem meilowym z hasłem. Bardzo ważne jest to, by swoje konto monitorować. Do środy wieczorem można wybierać przepisy, a także odmówić dostawy, która jest również w środę w następnym tygodniu. W przeciwnym razie dostawa będzie miała miejsce, a z nią, na nasz email przyjdzie rachunek.

Cena.

Jeśli skorzystasz z promocji, pierwsza dostawa jest za darmo. W pakiecie znajdują się 3 potrawy dla 2 osób. Cena regularna to 89.90 CHF. Dużo to czy mało? Za porcję wg obliczeń wychodzi około 15 CHF. Porcje są duże. Mi zostaje zawsze trochę na następny dzień, chociaż jest nas trójka.

A teraz prezent ode mnie: osoby zdecydowane na przetestowanie produktu zapraszam do skomentowania i udostępnienia tego postu znajomym. Mam 3 kupony na gratisowy pakiet.

W następnych odcinkach będzie trochę przepisów, jtóre przetestowałam, może komuś się przydadzą. Nie są czasochłonne, są różnorodne, a podobne produkty kupicie w każdym sklepie. Smacznego 🙂20190914_MittelalterfestZug_JoannaRutkoSeitler_001

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.