Tarara…Weekend ist da!

Jak co tydzień o tej porze, mam dla Was porcję propozycji nie do odrzucenia. Nie wiem jednak, czy opłaca mi się to wszystko wypisywać, skoro i tak się wszyscy szykują na tę jedną, sobotnią polską noc.

Czas festiwali prawie dobiegł końca-zdawałoby się, ale nie. Mamy tu jeszcze jeden. W St.Gallen od dziś zaczyna się Weihern Openair Festival. Potrwa do soboty, wejściówka kosztuje 25 franków, a kto kiedy gra, znajdziecie bezpośrednio na stronie. http://www.weihern.ch

Piątek, 16.09.2016.

Altnau TG. W klubie S-ka przy Güttingenstrasse 1, wystąpi kanadyjski zespół The Wishing Well. Początek o  21.00.

ska

Ammerswil AG. W Klubie Baronessa przy Wisa Glor, koncert rockowy Hanery Amman. Początek o 21.00.

Amriswil TGStage 8550, Schrofenstrasse 12. GLB. Trio z Aarau zaprezentuje swój nowy album, na którym znajdziecie rapowe, popowe i hip-hopowe dźwięki. Początek o 21.00.

Basel. The Birds Eye Jazz Club przy Kohlenberg 20. Tam Jazzik. Dado Moroni live.20.30.

Luzerna. W Tschuppi`s Wonderbar, przy Burgerstrasse 21 wystąpi Hank Davison solo. Kto ma ochotę na dobrego bluesa, to polecam bardzo.

lu

Pratteln. W Z7 Konzertfabrik, przy Kraftwerkstrasse 7, coś dla miłośników metalu: Vanden Plas z Niemiec. Wejściówki po 30 CHF, a początek już o 20.00.

Roggwil TG. Klub Fellini, Neukirchenstrasse 6. organizuje nam nowe imprezy. Nie będzie już polskich przytupanek, ale te, na które teraz tam pójdziecie, spodobają Wam się bardzo. Czynne od 21.00.

Sobota 17.09.2016.

Party dzisiaj w każdym klubie. I w St.Gallen, i w Bernie, i na lokalnej Remizie. Nie ma sensu szczegółowo o tym pisać, bo wiem, że wszyscy wybierają się Do Zurichu na polskie dysko-błysko do Sektora 11, przy Andreasstrasse 70. Czekać tam na Was będzie nie tylko muzyka, zabawa i dawno nie widziani znajomi, ale także przygotowane na tę okazję niespodzianki. Wśród uczestników, którzy z wejściówkami otrzymają numerki, zostaną wylosowane nagrody. Tatuaż o wartości 1000 franków,  Spa dla pań, a dla panów przejażdżka Lamborghini, Wejściówki na następną imprezę, bony na bar, jak i karty na zakupy w polskim sklepie online. Jeżeli o czymś zapomniałam, to przepraszam i niestety, musicie sprawdzić sami. Panowie, proszę powyciągać gajerki z komunii, panie- robią się na bóstwo. Tej nocy będę waszym fotografem, a zaprosiłam jeszcze do współpracy kolegę z Lucerny. Jest Szwajcarem, ale po polsku już umie parę słów i…pić. Powiedzmy, że będzie to mój zmiennik, gdyż gdy tylko wybije północ, ja postarzeję się o rok. A powiedzmy sobie szczerze, starsi ludzie nie powinni dźwigać ciężarów. Nawet tych w postaci aparatu fotograficznego 😉

sek

Jeżeli z jakiegoś powodu nie dojedziecie do Zurichu, a macie ochotę wyjść w pobliżu domu, na http://www.usgang.ch, http://www.tagblatt.ch/agenda,  http://www.seechat.de, znajdziecie wszystkie imprezy i adresy klubów.

Życzę udanego weekendu i nie wielu przygód, których nie będziecie pamiętać…

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

MIGNIĘCIE

PONIEDZIAŁEK…

 

 

 

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.