Szwajcaria – bilet w jedną stronę

Czy przyjeżdżając do Szwajcarii, wiedzieliście, że zostaniecie tu na dłużej? ONA wiedziała! Spakowała jedną walizkę i wyjechała za miłością swojego życia.

Joanna Lampka. Tłumaczka języka angielskiego, pisarka, nauczycielka języka polskiego dla obcokrajowców. Bloguje o kraju Alp, serów i czekolady na Szwajcarskim Blabliblu, jest autorką książek „Czy wiesz, dlaczego nie wiesz, kto jest prezydentem Szwajcarii?“, „Szwajcaria i Liechtenstein – Inspirator Podróżniczy“, a ostatnia jej książka „Szwajcaria, czyli jak przeżyć między krowami a bankami. Bilet w jedną stronę“ weszła właśnie na rynek.

Między opowiadaniami, które rozśmieszą Was do rozpuku, historiami, które być może Was zbulwersują lub wycisną łzę w oku, znajdziecie bardzo dużo fotografii i informacji o Szwajcarii – kraju gór i jezior. Dowiecie się, dlaczego tu „wszystko zależy od kantonu“, jaka jest różnica między Szwajcarami niemieckojęzycznymi, a resztą i dlaczego akurat w części francuskojęzycznej KROKODYL nie jest tylko gadem. Dzięki Joasi poznacie również parę helweckich legend i otrzymacie porady jak na przykład nie podpaść sąsiadom.

Jeżeli macie zamiar wybrać się do tego kraju, MUSICIE przeczytać tę książkę! Wiedza w niej zawarta pozwoli ustrzec Was przed drobnymi błędami, które w oczach mieszkańców mogą urosnąć do katastrofy lub wywołać gromki śmiech.

Jeszcze do wieczora „Szwajcaria, czyli jak przeżyć między krowami a bankami. Bilet w jedną stronę“ można zakupić w wydawnictwie Pascal za 50% ceny. Można ją kupić także w Empiku.

Jeżeli mieszkasz w Polsce- idź czym prędzej do księgarni lub złóż zamówienie online.

Jeżeli mieszkasz w Szwajcarii lub innym kraju – pozostaje ci jedynie Ebook, gdyż przesyłki z Polski są wstrzymane do odwołania.

Polecam bardzo na leniwe (i nie tylko) dni i życzę przyjemnego czytania.

A tu moja „wersja“ książki. Niestety elektroniczne czytniki nie są moimi przyjaciółmi, więc…wydrukowałam sobie 384 strony na domowej drukarce, aż mi się tusz skończył 😉

a1

 

 

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.