Sylwester w Szwajcarii 2018/19

I znów stoisz przed ciężkim wyborem jak spędzić ten ostatni dzień roku. Wyjść na dobrą imprezę? Zjeść dobrą kolację w nietypowym miejscu? Zrobić domówkę i zaprosić znajomych? A może zakopać się w kocu, z dobrą książką i przeczekać? Cokolwiek wybierzesz, mam nadzieję, że chociaż trochę ci w tym pomogę.

Imprezy w klubach…

Każde miasto i mieścina mają jakiś klub, w którym będzie organizowana impreza sylwestrowa. Do ciebie jednak należy wybór: Czy chcesz „zakopać się“ na „wsi“, czy na przykład pojechać do Berna.

W Bernie co roku w BernExpo organizawana jest impreza pod tytułem Barstreet. Nowością jest, że w tym roku organizatorzy zdecydowali się zrobić już Sylwestra. Na powierzchni 41 tyś. m., otwartych zostanie 40 barów, a na scenie w ten wyjątkowy wieczór za pulpitem staną najlepsi Dje Szwajcarii, tacy jak Mike Candys, Pat Farrell, Flava & Stevenson, Remadu & Manu L, Loco Escrito i MTS & Fr3akmaster. Bilety do nabycia TUTAJ, początek imprezy o 21:00. Jeżeli jesteście spoza miasta, na przeciw BernExpo znajduje się hotel, który można zarezerwować. Wstęp od 18 lat.

bar

St.Gallen. Zanurz się w bajkowym zimowym świecie pośrodku St.Gallen! Ciesz się jazdą na łyżwach na idyllicznych lodowiskach, zagraj w curling i poznaj nowych znajomych na grzanym winie lub fondue. W Kreuzbleiche Park – marzenie to spełni się tej zimy. Początek już o 11:00.

sg

Zurych. Kto z Was nie zna Sektora 11, w którym były organizowane polskie imprezy? Polskich już nie ma, ale międzynarodowa-sylwestrowa i owszem! Bilety TU, a początek o 21:00.

Imprezy galowe…

Jak co roku Hotel Einstein Organizuje wielką Galę, na której można wspaniale zjeść, obejrzeć program rozrywkowy i potańczyć. W tym roku można wybierać między trzema różnymi imprezami. Można wybrać najtańszą wersję w Bistro, którą jest fondue Chinoise za 68 CHF od osoby, by potem przejść się na rynek z butelką szampana, by świętować w gronie (nie)znajomych. Druga opcja to bal sylwestrowy z programem rozrywkowym, na którym można obejrzeć występy grupy Breakdance „Dirty Hands“. Cena 168,00 CHF od osoby.  Trzecia opcja to wyśmienita kolacja w hotelowej restauracji Gourmet wraz z podróżą po winnicach świata. Koszt to (uwaga) 298 CHF. Za dowolną ilość wina trzeba dopłacić 120 CHF. To ceny od osoby…

Wszelkie propozycje Hotelu, na jego stronie. http://www.einstein.ch

Imprezy dla panów…

Alte Kaserne, na Kanonenstrasse 16 w Zurychu organizuje party tylko dla panów. Motto: Alicja w krainie czarów. Wstęp od 10 Chf. Bilety już można kupić TU.

gay

Imprezy dla par… w sensie: takie trochę INNE imprezy.

Orangerie Le Club na Wilerstrasse 55, 9545 Rosental/Wängi, organizuje specjalny wieczór dla par. Jest to swinger klub…żeby nie było niespodzianki. (O tych klubach przeczytasz TUTAJ). Impreza rozpoczyna się kolacją, na której obowiązują stroje wieczorowe. Później można je zrzucić i przywitać Nowy Rok w obięciach innych partnerów, w saunie, czy w basenie… Oficjalnie jest dla par (od 300 CHF od pary), ale samotne panie i panowie także mogą wziąć udział. Panie płacą 160 CHF za wejściówkę, panowie 200. Wszelkie info na stronie http://www.orangerie.eu

Imprezy w plenerze…

Jak Wam wiadomo najdłuższą imprezą sylwestrową w Szwajcarii jest ta w Interlaken. Trwa do 2.01.2019. W cenie  mamy 2 noce w hotelu ze śniadaniem, kolację sylwestrową, szampana w pokoju, 30 minutową jazdę bryczką po mieście i wejście na lodowisko. No i oczywiście na zimowy OpenAir. W Tym roku zagrają Saint City Orchestra, Hecht i Blick.

Wszelkie info i rezerwacje TUTAJ.

Interesuje cię noworoczny przelot helikopterem? Sylwester na łajbie? Albo może na nartach czy sankach? Na stronie Ausflugsziele.ch znajdziesz odpowiednią dla siebie ofertę.

Mi nie pozostaje nic innego, jak życzyć Wam dobrej zabawy i udanego skoku w Nowy Rok 2019! Do siego!

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.