Sylwester 2019/2020 w Szwajcarii….na wariata

Jeżeli w listopadzie nie mam planów na Sylwestra, to już tak zostanie. Pewnie zostanę w domu, a 31 grudnia zadzwonię do znajomych i wytworzy się domówka, o której wstyd będzie opowiadać, ale miło wspominać. Jeżeli macie tak samo, ale jakimś cudem wpadnie Wam coś innego do głowy, warto byłoby wiedzieć, co w Sylwestra „na wariata“ można zrobić w Szwajcarii.

Imprezy sylwestrowe już dawno wyprzedane, najgorsza jednak jest rezerwacja hotelu. Dlatego wielu wariatów rezygnuje z wyjazdu. Kupują za to hektolitry alkoholu i udają się o północy z grupą znajomych lub sami pod największą choinkę w swoim mieście.

W Amriswil w kantonie Thurgau odbędzie się polska impreza sylwestrowa, zorganizowana chyba też „na wariata“ dla polskich wariatów. Od 21.00 za pulpitem stanie Wojtek czyli DJ Speedy i będzie Was zabawiać do rana.

sylwek Amr

Jeżeli mieszkasz w Bernie, polecam ci Barstreet Festival. W Expo Bern, na 41 tyś m2, stoi 40 barów do wyboru, a na scenie zagrają najlepsi szwajcarscy Dj-je. W tym roku atrakcją jest Sido. Bilety można zakupić TU.bern

Lucerna. W Südpol Luzern, Arsenalstrasse 28, odbędzie się Silvester Jungle. Bilety.

Luc

Rorschach SG. Macie ochotę na Fondue w Sylwestra? W Treppenhaus jest taka możliwość.

ror

St. Gallen. W Kugl na Güterbahnhofstrasse 2b, odbędzie się Electro party. A tym, którzy nie przepadają za tym rodzajem muzyki polecę dyskotekę na łyżwach. Wstęp Na teren Eiszauber jest wolny, jednak łyżwiarstwo, wypożyczalnia łyżew i curling podlegają dodatkowej opłacie. Początek o 20.00, a informacje TUTAJ.

Eiszauber-13

Zurych

Ponad 150 000 odwiedzających festiwal z kraju i zagranicy co roku odwiedza wielką imprezę sylwestrową w Seebecken w Zurychu, aby powitać Nowy Rok i cieszyć się kolorowymi fajerwerkami noworocznymi.

Ekscytujące stoiska z jedzeniem, liczne bary i dobra atmosfera zapewniają idealny początek nowego roku. To, co zaczęło się w 1988 roku jako mała impreza sylwestrowa na moście warzywnym w Zurychu, jest teraz integralną częścią kalendarza wydarzeń w Zurychu. Najważniejszym wydarzeniem magii sylwestrowej nocy jest imponujący pokaz sztucznych ogni.

Pozostaje żychyć mi szampańskiej zabawy, dobrego wejścia w Nowy Rok 2020, a w nim- samych sukcesów. Do Siego!
sylwester

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.