Street Parade Zurych-co musisz wiedzieć…

12 sierpnia 2023 roku odbędzie się 30 Parada Miłości w Zurychu w Szwajcarii. Organizatorzy czekają na około 900 tyś do miliona ludzi. I nie oszukujmy się…przyjedzie znacznie więcej…

30 mobilnych pojazdów, do tego 8 stałych scen. na których swoją dj-owską działalność będą prezentować gwiazdy duże i małe.
Tegorocznymi headlinerami są (od A do Z) Andrea Oliva, Anfisa Letyago, Animal Trainer, Brina Knauss,
Chris Liebing, Colyn, Deborah de Luca, Jimi Jules b2b Trikk, Joseph Capriati, Lovra, Lilly Palmer,
Marcel Dettmann, Matthias Tanzmann b2b Black Circle, Nicole Moudaber, Onyvaa, Patrick Topping, Seth Troxler i Skream. W sumie ponad 200 artystów wystąpi na tegorocznej paradzie.

„We love Street Parade” – Wszyscy DJ-e grają bez opłat
Artyści, niezależnie od tego, czy są to światowe gwiazdy, czy początkujący DJ-e, niosą ducha Street Parade i występują za darmo. DJ-e ​​są częściowo odpowiedzialni za to, że Street Parade można zrealizować przy niskim budżecie. Tylko w ten sposób organizatorzy mogą w zrównoważony sposób promować BEZPŁATNE wydarzenie za pomocą kreatywnych i zrównoważonych innowacji.

Parada rozpoczyna się o 13.00 od Utoquai w Seefeld w Zurychu wokół basenu jeziora, przejdzie przez Bellevue, Quaibrücke i Bürkliplatz do Hafendamm Enge. Długość trasy to około 2,0 km. Koniec parady
około 22:00. Imprezy na wszystkich scenach muzycznych na trasie przewidziane są aż do północy.

Dojazd/wyjazd

Pociąg, autobus, tramwaj. Bez wątpienia najlepsze rozwiązanie. W Szwajcarii podstawione są liczne dodatkowe pociągi i autobusy. Połączenia można sprawdzić na http://www.sbb.ch lub http://www.zvv.ch

Sieć ZVV/nocna. Nocne pociągi S-Bahn, tramwaje i autobusy kursują w regularnych odstępach czasu do godziny 4 rano. Niektóre linie są z dodatkowymi połączeniami.
Samochód? Niezalecane, ponieważ w centrum Zurychu jest niewiele miejsc parkingowych, a korki są nieuniknione.

Mottem tegorocznej parady jest „I wish“ czyli życzę sobie…Ponieważ życzenie jest ziarnem, z którego mogą wyrosnąć wielkie rzeczy. Tak się właśnie zaczęła ta wielka impreza, od życzenia paru młodych ludzi, którzy w 1994 roku chcieli, by miasto przynajmniej jeden dzień w roku żyło swoim własnym życiem.

Street Parade to pierwsze duże wydarzenie na świecie, podczas którego wszystkie odpady są w 100% segregowane i poddawane recyklingowi.
Street Parade opowiada się za zrównoważonymi procesami i co roku je udoskonala.
Demonstracja nie kosztuje wstępu i jest finansowana głównie przez
sprzedaż napojów. Jako organizacja non-profit bardzo ważne jest, aby Street Parade oferowała odwiedzającym najlepszą możliwą obsługę przy jednoczesnej ochronie środowiska. Dlatego każdy
jeden frank szwajcarski z każdego sprzedanego napoju idzie na ochronę środowiska.
Wraz z wprowadzeniem systemu depot organizatorzy proszą gości o kupowanie napojów w oficjalnych stoiskach Street Parade.

Kilka faktów:

 • Wszystkie napoje sprzedawane na stoiskach Street Parade są pakowane w folię PET lub aluminium nadającą się w 100% do recyklingu.
 • Wszystkie odpady segregowane i przetwarzane są w złożonym procesie według PET, aluminium i
  metal. Szkło i karton są zbierane oddzielnie.
 • System depot dla napojów z PET i aluminium – zwrot pustych opakowań do odpowiedniego cyklu recyklingu.
 • Odpady żywnościowe są zbierane, przetwarzane w biogazowni i wprowadzane do
  wprowadzone do sieci gazowej.
 • Pojemniki na stoiskach z żywnością są przyjazne dla środowiska.
 • Emisje CO2 Love Mobiles są redukowane dzięki partnerstwu z
  Myclimate.
 • Wszystkie sceny i stanowiska gastronomiczne zasilane są zieloną energią.
  Oznakowanie stoisk jest wykonane z drewna i nie zawiera plastiku.
 • Street Parade prosi odwiedzających o nieprzynoszenie szkła. Odłamki prowadzą do obrażeń, a przedwczesna utylizacja szkła na terenie festiwalu przez ekipy zbierające szkło jest bardzo
  pracochłonna.
 • Kompleksowa akcja prewencyjna dla przyjazdów i odjazdów komunikacją miejską. Współpraca z SBB, ZVV i VBZ.
 • Odpady odbierane są selektywnie w punktach recyklingu.
 • Na starym mieście powstanie około 100 dodatkowych toalet.

Aby impreza się udała:

Alkohol w umiarkowanych ilościach i żadnych narkotyków! Jeżeli musisz już je wziąć, a nie wiesz co to jest, na trasie będą specjalne namioty, w których możesz przetestować podejrzane substancje.

Pij odpowiednią ilość wody!
Używaj zatyczek do uszu.

Nie wspinaj się na sygnalizację świetlną, drzewa, wiaty przystankowe, rusztowania ani nic innego. Uwaga: Tramwajowe linie jezdne są również pod napięciem podczas parady!

Korzystaj z toalet! Nie sikaj w parkach itp. Można za to mandat dostać.

Nie zabieraj i nie wyrzucaj szklanych butelek.

To co, widzimy się? Po paradzie będziecie mogli obejrzeć zdjęcia na różnych mediach społecznościowych i stronie http://www.seitlerfotographie.net

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.