Śniadanie w Bałaganie

To, że w Szwajcarii prostytucja jest legalna, wiedzą prawie wszyscy. Panie nie są zmuszane do wykonywania tego najstarszego zawodu świata, robią to dobrowolnie, mając pozwolenie na pracę, odprowadzając podatki i płacąc kasę chorych. Burdeli w Helwecji jest od groma, konkurencja więc wielka. Nie dziw, że kluby prześcigają się w pomysłach, by ściągnąć w swe progi jak największą liczbę gości.

bufJednym z największym w Szwajcarii jest klub Globe. Mieści się pod Zurychem w Szwerzenbach i w niedzielę oferuje klientom tzw. Brunch gratis. Stoły uginają się od jedzenia: łososie, jajka, bekony i morze szampana… to tylko niektóre ze specjalności. Po śniadanku ( od 12.00 do 17.00) przychodzi czas na deser w pokoju lub na scenie.

Wstęp do klubu mają tylko panowie od 18 roku życia i płacą za niego 95 CHF. Pół godziny w komnacie miłości z jedną syreną, która oferuje fulserwis (cokolwiek to znaczy) kosztuje 140 CHF. Jakości usług nie sprawdzałam, ale z filmu na stronie klubu, wnioskuję, że panie nic do ukrycia nie mają. Jeśli jesteście ciekawi, zajrzyjcie tutaj. Filmu na stronie montować nie będę, gdyż zawiera odważne sceny.mor3

Wracając do naszego śniadanka z niespodzianką… Cieszy się ono tak wielką popularnością, że szefostwo widzi tylko jedną możliwość: rozbudowę owej propozycji, gdyż nie ma nic lepszego niż zadowolony klient, który opróżni jajka i napełni swój żołądek jednocześnie.

Club Globe
Ifangstrasse 2
CH-8603 Schwerzenbach (Zürich)

Telefon +41 43 355 59 84
Email: saunaclubglobe1@gmail.com

Godziny otwarcia
Poniedziałek- Środa 11.00 – 02.00
Czwartek -Sobota 11.00 – 03.00
Niedziela 12.00 – 24.00

Parę kilometrów dalej, w Dübendorf, także pod Zurychem, Klub Dream wpadł na podobny pomysł. Za 160 CHF oferuje żarcie i sex, czyli to, co facetowi najbardziej do życia potrzebne. Sorry za ogólniki. Do wyboru panowie mają tu codziennie około 40 dziewczyn od 18 do 30 roku życia, które spełnią ich marzenia, czy to w pokoju, czy w saunie, czy też w basenie.  Wszelkie info znajdziecie tu.mor2

Prywatna konkurencja również nie śpi. W anonsach na szwajcarskich stronach erotycznych takich jak sexprofis, sexabc.ch czy and6.ch ogłaszają się studentki i kurki domowe, które chcą podreperować swój budżet. Nie muszą one dzielić się z szefami burdeli zarobionymi pieniędzmi, nie są również tak chronione prawnie jak koleżanki w klubach, które mają często umowę o pracę, a co za tym idzie- wszystkie dodatki (w tym również składki emerytalne),  jakie ma każdy pracownik w Szwajcarii.

Źródło: Blick am Abend.

 

 

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.