Pierwszy weekend roku…

No i nastał ten wymarzony, długo oczekiwany rok 2017. Ile razy słyszałam, że ten poprzedni przestępny, był dla wszystkich pechowy i życzą sobie, by nowy był o wiele lepszy. Staciliśmy wiele polskich, jak i zagranicznych Gwiazd. George Michael, Prince, Leonard Cohen, David Bowie i innych. Na szczęście ich muzyka będzie żywa w naszych sercach i na wszystkich dyskotekach. Nasi idole we Wspomnieniach.

Żeby po filmie was obuchem w łeb z imprezami, najpierw zaproszę Was na jedną, której uczestniczką byłam już w zeszłym roku, a którą z czystym sercem Wam polecam. Photo 17.

Jest to wystawa fotograficzna w Maag Halle w Zurichu, która zaczyna się w piątek, 6.01.2017 i potrwa do wtorku 10-go. Odwiedzać ją można codziennie w godzinach między 11.00 a 20.00. Bilety na startickets.ch po 24,70, w kasie zaś 28 CHF. Relacja z Photo 16 na blogu.

A teraz przejdźmy do stałego punktu programu.

Piątek, 6.01.2017.

Amriswil. W Amri`s Bar, przy Bahnhofstrasse 45, Work The House. Od 22.00 będzie można usłyszeć Fabio Lombardia, Deeceello, Vaven i Aviion. Ta sama impreza w sobotę w Vagallo w St.Gallen. Info.

work

Basel. W Atlantis, przy Klosterbergstrasse 13, koncert rockowy. Początek o 21.00, wstęp 15 CHF, a wystąpią Pire, Mike Low & Band. Zaś w Provisorium, przy Binningerstrasse  14, fani Hous i techno pobawią się przy dźwiękach DJs German Brigante, Oliver K., Albi, Blaqq & Why’d, Luca Castagnas. Wejście od 23.00 dla gości powyżej 20 roku życia.

Bern. Tam zawsze coś się dzieje. Proponuję wejść TU i wybrać coś dla siebie.

Bühler 9055. W  Bodenkeller wystąpią Blue Dogs Under już o 20.30, a wszelkie informacje tu.

Chur. W Selig, przy Weisdörfli 15, zabawa pod nazwą Blacklist. W szczegóły nie wchodzę, bo sama nazwa mówi, co się święcić będzie. Poczytajcie tu. Wstęp 12 CHF, od 22.00.

Flums. Od 20.00 będzie można zobaczyć gwiazdy i gwiazdeczki. W cenie biletu powitalny drink. Bilety w przedsprzedaży od 25 do 30 Frania, w wieczornej kasie trochę drożej.

flums

U naszych Austriackich kolegów w Hard:

hard

Luzerna. W Bar 59, Industriestrasse 5, Koncert rock and roll, od 23.00. Wystąpią Ed Philips And The Memphis Patrol (HUN) i  DJ Michel Richter. W Schüür koncert poetów. Wejście za 15.00 od 20.00. Kto, co?

St.Gallen. W Die Box Relax i innych, jak zwykle coś. W Vagallo zaś:

sg1

W Hotelu Einstein przy Berneggstrasse 2, wystąpi Stickerei Jazz Trio z Miriam Sutter przy mikrofonie. Początek o 21.00.

Zug. W Industrie 45, coś dla fanów metalu. Od 18.00 będzie można usłyszeć Ultra Violence (I), Toxic Waltz (D) i DJ Laskd. Całość za 20 Franków.

Zurich. Alte Kaserne. Koncert Crazy Diamonds Tu, zaś w Moods, przy Schiffbaustrasse 6, od 20.30 zagra Guillaume Perret (sax). Jest to muzyka z serii Chill Out, Elektr. Musik und Jazz. Wstęp 35 Frania.

Sobota 7.01.2017.

Amriswil.

sta

Basel. W The Bird’s Eye Jazz Club, koncert jazzowy za jedyne 8 Frania. Początek o 20.30, a zagra Moonrise 4.

Braunwald w Glarusie. Tam to jest ciekawie. Auto trzeba zostawić na dole i dojechać kolejką, na miejscu zaś poruszać się bryczką albo tamtejszym tuktukiem. Raj dla narciarzy, a dziś i dla imprezowiczów. Kto jeszcze nie był- baaardzo polecam. Wszelkie informacje odnośnie imprez znajdziecie na fejsbukowej stronie We love Braunwald.

Chur. W City West ( Commercialstrasse 27) mamy dzisiaj Clubing 23. Imprezka organizowana raz w miesiącu, przez co nabita ludźmi po brzegi. Początek o 21.00.

Pratteln. Z7 Konzertfabrik. Metaaaal. A tam Elueveitie, Sodom, Varg, Gurd, Final Story. Początek o 18.15, wejściówka 54 CHF. Kraftwerkstrasse 7.

Roggwil SG. Fellini.

fel

8274 Tägerwilen. Katakombe. Konstazerstrasse 3.

targ

Zug. W Industrie znowu metale szlachetne. O 20-tej za 20-ścia zagrają End Of Silence, Steelmade i  Metalengel. W Galvaniku niestety cisza do 12.01.

Zurich. Exil:

zh

Q.

yh2

Wszystko się zdarzyć może i się zdarza. Bodan Art Orchestra zaprasza na swoje koncerty:

bodan2

Od 13.01 do połowy lutego w Bernie w Festhalle Bernexpo, odbywać się będzie Barstreet Festival. Zobaczymy tam różne gwiazdy. Imprezy organizowane będą tylko w piątki i soboty, i będę o nich informować Was na bieżąco. Póki co, cały program możecie przeglądnąć na http://www.barstreet.ch

Nie zapomnijcie w międzyczasie o Balu Polonii w Regensdorf, który odbędzie się 28.01.2017. Bilety i wszelkie informacje na http://www.piast.ch.

Na walentynkową Polską Noc zaprasza Sektor 11 w Zurichu. 11.02.2017 już o 22.00. Jak zwykle panie do północy mają wstęp za darmo, a na parki i nie tylko, będzie czekała romantyczna ścianka zdjęciowa.

Miłej zabawy.

 

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.