Pierwszy weekend października…

…a w zasadzie przełom września i października. Pogoda już jesienna, ciepło w słońcu, zimno w cieniu…w sumie tak powinno być. W sercu powinno być gorąco, ale głowa powinna najważniejsze decyzje podejmować na chłodno.

Czy kierujecie się sercem, czy głową, czy może jeszcze czymś innym- nie wnikam, mam nadzieję, że mój wpis pomoże Wam właściwie wybrać miejsce na balangę w ten weekend.

Piątek, 30.09.2016.

Amriswil. Stage 8550, Schrofenstrasse 12. Koncert zespołu Elyria. Progresive Metal. Doors 21.00. Wejściówka 12 chf.

Arbon. Chilli Bar. Hauptstrasse 9. Od poniedziałku trwa już Oktoberfest. A dziś i jutro uraczy nas muzyka na żywo. Wstęp wolny, początek o 20.00.

Bühler AR. Johnny Fontane & The Rivers. Koncert rockowo-bluesowy w Bogenkeller, Bluesclub Bühler, 20.30.

Dorbirn.(Aus). Spielboden, Faerbergasse 15. Występ Pullup Orchestra. Wstęp 14 €, początek o 20.00.

Gossau SG. W BBC imprezka przy Bravo Hits. Początek o 21.00. Klub znajduje się przy dworcu głównym.

Wil SG. Przy Schullhaus w Wil odbędzie się 1.World Food Festival. Początek o 17.00, koniec w niedzielę o 18.00.

Zug. Galvanik, przy Chamerstrasse 173, organizuje koncert Silent Slander & The Percent. 21.00.

zyg

 Sobota, 1.10.2016.

Amriswil.

amr

Arbon. Od 16.00 na Fischmarktplatz wielka biba. Zrzeszenie Starego Miasta obchodzi swoje 30. urodziny. Z tej okazji będzie można sobie podjeść, posłuchać muzyki, potańczyć i pogadać.  Od 20.00 w Chilli Bar– Oktoberfest z muzyką na żywo, a w Wunderbarze, przy Weitegasse 8, wystąpi Superjam Band. Wstęp wolny, kolekta.

Feldbach (8714). W Redneck Heaven, przy Bahnhofstrasse 1, od godziny 20.00 występować będzie Ramrod.

Gossau SG. Dziś i jutro – Tattoo Convention od 12.00. Wszelkie info Tu.

tattoo

Konstancja. W klubie Berry`s, Reichenaustr.204, Oktoberfest z muzyką na żywo. A jaka muzyka? Pewnie niemieckie szlagiery…Początek o 22.00.

Lucerna. W Konzerthaus Schüür, przy Tribschenstrasse 1, Metal Storm vol.4. Początek o 18.00, bilety na http://www.starticket.ch .

Roggwil SG. W Klubie Fellini, który prawie każdy zna, odbywać się będzie biba pod nazwą Work The Haus. Wystąpi 5 Djów: DEECELLO / FABIO LOMBARDIA / EL RAY / TOMEN / AVIION. Początek o 22.00. Że powiem tak: Fotografische Begleitung: JRS, a może i nawet Team des Jahres: Schmid/Seitler. Czyli robimy się na bóstwo i wpadamy na dysko-błysko.

Będę miała dla Was dwie niespodzianki z pierwszej ręki. I choć mnie świerzbi, muszę poczekać na potwierdzenie. Ale być może już we wpisie na przyszły weekend, zdradzę Wam je. Cierpliwości kochani i zajebistej zabawy. A na koniec, motto weekendu:

PIŁEŚ? NIE PISZ!

 

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.