Pierwszy weekend Grudnia.

Pierwszy weekend grudnia to zarazem drugi weekend adwentu. W Polsce imprez mało, bo katolicka od A do Z, ale w Szwajcarii i poza nią, dzieje się wiele.

Już wyjechał w trasę świąteczny Tir Coca-Coli. Zajedzie do każdej większej miejscowości, można sobie przy nim zdjęcia porobić, dostać prezent od Mikołaja i…? Sprawdźcie sami, co, gdzie i kiedy tutaj.

Dla fanów wszelkich rabatów i tym podobnych. Od 1.12. przez cały miesiąc, Jacks Arbon zaprasza na Happy Hour od 17.00 do 19.00 do każdego drinka prezent.

arb

Piątek, 2.12.2016.

Amriswil. Live on Stage 8580 Sonic Sticker. Schrofenstrasse 12. Wjazd od 21.00 za 12 CHF.

Bregenz. A dokładnie Hard (A). W klubie Nachtschicht Freaky Friday. Co to znaczy? Ano, zabawa, muzyka i każdy drink po 2 Euro.

hard

Bützberg.

bu

Kloten. W Snus Bar, przy Steinackerstrasse 41, Irish Night. Na żywo wystąpią Green Socks już o 21.00. Nie znacie Baru? Możecie się z nim zapoznać tutaj.

Konstanz. W Kulturzentrum K9 koncert rockabilly -Billy Bob i The Buzzers. Początek o 20.00. Hieronymusgasse 3. Bilety można nabyć tu.

Lanzerheide. Valbella. Otwarcie sezonu. Początek o 20.00. Tutaj link do wszelkich informacji.

Luzern.Musikzentrum Sedel, Sedelstrasse 7. Od 21.00 koncerty rockowe. Wystąpią: Explosion Effect, Empty Fridge i  Fallout Nine.

Pratteln. W Konzertfabrik Z7 koncert zespołu Crazy Diamond. Jest to Cover grupy Pink Floyd. Początek o 20.15, a wszelkie info na stronie klubu http://www.z-7.ch.

St.Gallen. W Hotelu Einstein o 21.00- Koncert jazzowy. Wystąpi Claude Diallo, którego jako pianistę nie trzeba przedstawiać. Dziś jednak zasiądzie nie przy klawiszach, a za mikrofonem. Przygrywać mu będzie- jak to w każdy pierwszy piątek miesiąca- formacja mojego męża- Stickerei Jazz Trio.

Zug. W klubie Galvanik takie cuda:

zug

Sobota, 3.12.2016.

Amriswil.

amris

am

Frauenfeld. Coś dla miłośników metali różnego rodzaju. Hard Rock Hell. Ölfleck Event Bar, Juchstrasse 25b, godz. 20.30.

Hinwil. W The Pirates, przy Überlandstrasse 14- Santa Rock Night. Początek o 21.00.

Jona. W ZAK, przy Werkstrasse 9, wystąpią Blues Max and Richi Köchli. Początek o 20.30, bilety po 22 CHF tutaj.

Konstancja. Kula. Joseph Belli Weg 5. Tutaj koncert zespołu Redensart. Początek o 20.00, a bilety tu.

Kriens/Luzern. W Vegas, przy Ringstrasse 23, Electro i House Party. Początek o 22.00, a zagrają dla Was: DJs Wolfpack, Pat Farrell, Marc Improof, Robert, Rush, Burn i Progressive Bangers.

Lörrach. Czyli tym razem u naszych niemieckich sąsiadów…

lorrach

Roggwil SG. Alpa Gun tym razem w Fellini.

fe

St.Gallen. Die Box, przy Brühlgasse otwiera swe drzwi już o 18.00. Wstępu nie płacimy. Możemy za to pobawić się w 3-piętrowym klubie z różną muzyką.

W klubie Ivy, przy Bahnhofstrasse 10, odbędzie się impreza, na której pojawi się Janosch Nietlispach. Jest to uczestnik aktualnej szwajcarskiej edycji Kawalera. Początek o 22.00.

W klubie Kugl natomiast, przy Güterbahnhofstrasse 4, party pod nazwą „Fix & Fertig“. Wystąpi tam Felix Kröcher, a przed nim jako support Reto S (Outro), Luca Barletta & Oliver von Mentlen (Intro). Początek o 23.00, a bilety tu.

Wald w Appenzell. Dorf 30. Pierwszy alpejski Clubbing w tym regionie. Początek już o 20.00, koniec o 9.00 następnego dnia. Bliższe info tutaj.

Wil SG. Gare de Lion. Silostrasse 10. The Masterplan. Początek o 22.00, a info tu.

W Zurichu jak zwykle pełno imprez w dzień i w nocy, których wymienić nie jestem w stanie. Jak co tydzień odsyłam Was na stronę http://www.usgang.ch, gdyż moim skromnym zdaniem jest to najlepszy portal, który zawiera info o imprezach z regionów Basel, Bern, Luzern, Romandie, St.Gallen, Tessin i Zurich.

Jeżeli ktoś ma ochotę na spotkanko, to zapraszam w piątek do SG, do Einstein o 21.00, po północy do Hard, w sobotę zaś do Box o około 21.00, a później do Kugla. Weekend będzie bardzo pracowity, ale czas na drina z Wami na pewno znajdę, bowiem…

picie

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.