Patio Mare, Sopot

W Sopocie znajdują się tylko 3 hotele pięciogwiazdkowe, reszta to hoteliki, pensjonaty i mieszkania turystyczne. Jeśli masz ochotę się tam wybrać z rodziną, polecę ci apartamenty Patio Mare, które znajdują się na ulicy Chrobrego. Z dala od zgiełku, ale blisko do morza.

Mieszkanie składa się z 2 pokoi (sypialnia i salon, w którym jest dodatkowa sofa do spania), kuchni i łazienki. Wyposażone są we wszystkie media i urządzenia, potrzebne do umilenia życia, takie jak pralka, żelazko, lodówka, kuchenka, czajnik itp.

Mieszkania znajdują się na parterze z dostępem do ogródka, w którym w lecie można robić grila. Miły nadzorca pak Kazimierz- objaśni wszystko i w razie potrzeby posłuży pomocą.

DSC_2050.JPG

Apartamenty można znaleźć na booking.com, jednak niestety jest problem z autoryzacją zamówienia. Najlepiej zadzwonić pod wskazany numer, potwierdzić rezerwację i zrobić przedpłatę bezpośrednio na konto właściciela. Resztę dopłacić u pana Kazimierza. Nie można płacić kartą kredytową.

Cena za dobę za 3 osoby to 290 zł. Są również tańsze mieszkania. Dostępny jest podziemny parking. Cena 30 zł. za dobę.

Zamawiając apartament dostaniesz wejściówkę dla 2 osób do Spa w hotelu Sheraton. Niestety dzieci mają ograniczony dostęp. Mogą tylko korzystać z basenu, pod nadzorem rodziców, tylko do godz. 20:00. Hotel znajduje się przy molo.

 

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.