PADOROGG – raj dla mięsożerców…

PADOROGG- dziwna nazwa, w ogóle nie zapadająca w pamięć. Jednak ten, kto pozna właścicieli czyli państwa Bischof i to, co oferują – szybko o nich nie zapomni.
PADOROGG to skrót od imienia PAul, który jest handlarzem mięsa, jego żony DOris, szefowej owej knajpki i ROGGwil, miasteczka w kantonie Thurgau, w którym to wszystko się znajduje.
pa3
Padorog to przede wszystkim przedsiębiorstwo rolnicze. Pomysł na otwarcie knajpki na dziedzińcu posesji narodził się szybko, dojrzewał długo, aż w końcu ukazał się oczom mieszkańców i turystów w roku 2001.
IMG_20190515_170020.jpg
Jak sami mówią: Chcieliśmy prosto, ale bardzo dobrze. Tym sposobem w karcie dań znajduje się tylko kilka sałat, ale za to sztuki mięsa, o jakich tylko mięsożercy mogą zamarzyć!
Do pierwszorzędnych steków, kotletów i filetów serwowane jest również wino z najwyższej półki, a słynnego „huus-braui-beer” nie może zabraknąć.
st
Ten tak zwany Besenbeiz jest złożony z Altany, w której można się ogrzać, gdy na dworze chłodno i mokro, dużego słonecznego tarasu i ogródka, w którym jest plac zabaw dla dzieci.
W ogrodzie i restauracji widać miłość do detali: ciekawe figurki, piękne kwiaty i wyroby rękodzielnicze.
 
Padorogg jest otwarty od maja do grudnia, tylko we czwartki i piątki od 18.00, a w każdą pierwszą sobotę miesiąca- od 16.00.
Jest możliwość zorganizowania imprezy od 25 osób w dowolnym terminie.
Adres: 9325 Roggwil TG,
Riedern 7,
tel. 071 455 11 75
Email: info@padorogg.ch

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.