Ostatni weekend września.

Nie ma to jak polska złota jesień. Nie powiem, bo i szwajcarska jest piękna. Ten pierwszy łikendzior jesieni, a ostatni września, zapowiada się pogodnie, ale temperatury spadły na łeb, na szyję i jeżeli będziecie wychodzić na jakieś rambacamba, proponuję ciepło się ubrać. W tym tygodniu pragnę polecić jedną imprezę, poprawiającą humor wszystkim paniom i panienkom, wiążącą się niekoniecznie ze spożyciem…dla panów też propozycja: wyślijcie tam matki, żony, kochanki, córki i koleżanki…

Piątek, 23.09.2016.

Arbon (TG). W Kulturcinema, przy Farbgasse 3, koncert Limber Lumber. Początek o 20.30, wstęp 25 chf, a doinformować się można Tu.

Basel. Schupfart Festival. Wszelkie info na stronie.

Dornbirn. Austria. Christoph Weibel Trio w Vienna Haus Martinspark, przy Mozartstrasse 2. Początek o 20.00, a szczegóły tu.

Romanshorn. W Bistro Panem, przy Hafenstrasse 62, w ramach Friday  Night Music, koncert Amelie Junes.

panem

St.Gallen. Zgrupowanie muzyków Jazzin zaprasza na Jazzfestival na Brauerstrasse 113. W programie gwiazdy wschodniej Szwajcarii i zagramaniczne.. Początek o 20.00. Link do fejsa tu.

jazzin

W Klubach Trischli, Elephant, Relax, Kugl– wszelkiego rodzaju dyskoteki, na których można się pobawić.

Tennwil (AG). Dziś zaczyna się mały festiwalik zwany Rocknacht Tennwil. Odwiedzić go można dziś i jutro, bilety na http://www.startickets.ch, a info na fejsie.

Sobota, 24.09.2016.

Appenzell. Sound in Town. Koch Areal, początek o 20.00. Wszystko tu.

Amriswil. 55. Międzynarodowy Zlot Moto-Cross Amriswil. Początek już o 8.00, zakończenie w niedzielę o 18.00, miejsce Spizerüti. Link.

W Stage 8550:

amr

A Amri`s Musik Bar obchodzi 4 urodziny. Z tej okazji wielka biba. Bahnhofstrasse 45.

amris

Bern. W Reithalle, przy Neubrückstrasse, Pink Mama Theater zaprasza na przedstawienie Olimpiada. Ciekawostka: Pośród aktorów, jest jeden Polak.  Bilety, program i wszelkie inne: Tu.

Bottighofen (TG). Oktoberfest w restauracji Alpenrösli. Mittlere Dorfstrasse 15. Początek o 20.00.Link.

Konstancja. W Wohnzimmer:

kon

Rheineck. Poststrasse 2. Koncert Jill. Początek o 20.00. O grupie można poczytać tu, a info o wydarzeniu Tu.

Roggwil (TG). W klubie Fellini, przy Neukirchstrasse 6, nie będzie już polskich imprez, za to inne, międzynarodowe, z muzyką dla wszystkich. Początek o 22.00, a wejściówka chyba 15.00, ale nie daję sobie ręki urwać…

Sargans. Dancing zur Zinne, Bahnhofstrasse 12.

sar

St.Gallen. W Shopping Arena  zaczyna się Fashion Week. I to jest ten mój specjalny Event.

Od godziny 10.00 będziecie mogły, drogie panie, zrobić sobie makijaż za darmo, dostać parę porad, jak się malować, czego używać itp. Ponadto, międzynarodowa trenerka chodzenia po wybiegach, Kristina Josksimovic, nauczy was jak prawidłowo chodzić w szpilkach. Swoich brać nie musicie, gdyż buty będą tam dostępne. Były juror z Germanys Top Model, Peyman Amin, też będzie na miejscu. o 13.30 będzie można stanąć w kolejce po autograf i wspólne zdjęcie, a szczęściarę, która wygra bon o wartości 500 chf, czeka wspólny wypad z nim na zakupy i totalna metamorfoza. Wszystko to będzie uwiecznione na zdjęciach. Tutaj możecie podpatrzeć, jak to wyglądało w zeszłym tygodniu w Basel.

shopping

Wieczorem w Elephant Club Aftershow Party. Niestety nie można tam robić zdjęć, ale najprawdopodobniej nie zabraknie mnie i tam. Kluby: Trischli, Relax, Kugl– jak zwykle otworem stoją dla wszystkich.

Wil (SG). Gare de Lion rozpoczyna sezon muzyczny 2016/17. Początek o 21.00 przy Silostrasse 10.

wil

Zürich.The Lion Pub przy Oettenbachstrasse 24, organizuje Sax Latin Jam. Początek o 21.00, wstęp wolny. W X-TRA – Fuego Latino. Na plakacie wszystko:

xtra

W Klubie Icon, przy Augustinerhof, Hype X od 23.00. Link tu, a w Bellevue mamy Nachtpirat, tu. Zürich posiada bardzo dużo klubów i nie w stanie jestem ich wszystkich zaprezentować. Podobnie jest w Bernie, Lucernie, St.Gallen i innych większych miastach. Jeżeli interesują Was wszelkiego rodzaju koncerty, dyskoteki i inne inności, proponuje spojrzeć na stronę http://www.usgang.ch. Wpiszcie wpierw swój region i tam poszukajcie imprez. Znajdują się tam także zdjęcia z poszczególnych klubów, na których możecie się później odnaleźć.

Pozostaje mi życzyć Wam udanego weekendu i pamiętajcie:

pic

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.