Ostatni weekend sierpnia…

Panie i panowie, ostatni weekend zapowiada się słonecznie, gorąco i obfitująco w różne plenerowe imprezy. A jakie? Do dzieła!

Już w środę zaczął się OpenAir Zürich. Impreza ma miejsce przy lotnisku, a wystąpią na niej m.in. The Chemical Brothers, Masive Attack, Amy MacDonald, Boys Noize i inni. Byłam w środę, muzyka bardziej elektro, ale być może to tylko w pierwszy dzień. Program i wszelkie informacje dojazdowe i biletowe znajdziecie na oficjalnej stronie http://www.zurichopenair.ch .

Piątek, 26.08.2016.

Arbon. Summerdays Festival. Dziś największą gwiazdą estrady jest Simply Red, jutro Faitless i inni. Info i bilety: http://www.summerdays.ch.

Bregenz. Bregenzer Hafenfest. Impreza w porcie. TU znajdziecie szczegóły.

Gränichen, Moortal. Openair Gränichen: Plan na fejsie Tu, a bilety na http://www.starticket.ch.

gran

Estavayer-le-Lac. Narodowy sport Szwajcarów w tarzaniu się w trocinach, dobra…zapasach, czyli Schwingen, będzie można pooglądać przy Flugplatz Broyetal Estavayer-le-Lac (lotnisko).Wszelkie Informacje znajdziesz na stronie.

Klosters. Tych, w Graubunden, którym się nie chce nigdzie wyjeżdżać lub tych, którzy tam akurat przypadkiem będą, informuję, że po wakacyjnej przerwie dziś jest otwarcie baru Cresta. Landstrasse 170. Info.

Lozanna. Urban Project. Tutaj wszystko.

Wohlen. Openair Zamba Loca:

wohlen

Zürich. Oprócz Openair, mamy także alternatywę spotkania rodaków na pierwszym polskim grilu nad jeziorem. Początek o 18.30 niedaleko Chinaweise.

Sobota, 27.08.2016.

Arosa. 30-tolecie Brüggli Bar z wielką pompą. Zagra tam grupa z regionu Ostschweiz- Hot Legs Gang. Innere Poststrasse, początek już o 14.00.

Bülach. W Lindenhofie – Ragnarök Spektakel 2016. Już ponoć 9 raz. Impreza z muzyką, teatrem, coś dla ciała i ducha, dla młodych duchem i młodszych. Link.

Kirchberg SG. OpenAir am Altbach. Festiwal bluesowy w malowniczym miasteczku. Trwa od 17.00 d0 02.00, a bilety kosztują 50 CHF.TU.

Rapperswil. W Polskim Muzeum wystawa i warsztaty haftów. I nie mówimy tu o rzyganiu, a o sztuce z Koniakowa. Ilość miejsc ograniczona, więc proszę się spieszyć z rezerwacją. Tutaj.

Weinfelden. Stedy Fäscht. Info na fejsie.

weinf1

Niedziela, 28.08.2016.

Bodensee. Slow Up. Impreza dla miłośników 2 kółek bez silniczka. Tegoroczna runda nad Bodeńskim zaczyna się w Amriswil i wiedzie przez Romanshorn, Arbon i Horn. Dołączyć można w każdym miejscu. Na wyznaczonej trasie przejazd samochodowy będzie ograniczony, rowery i uczestnicy na rolkach i hulajnogach, poruszać się za to mogą bezproblemowo. Wszelkie przydatne informacje, takie jak trasy, miejsca odpoczynku czy naprawy pojazdów, są zawarte w appce, którą można sobie ściągnąć na telefon. SlowApp.

Ponad to w Arbon, w Pawilonie Muzycznym (od 11.00) i w Romanshorn na Hafen Bühne(od 10.30), odbywać się będą koncerty. Zajrzyj na stronę http://www.slowup.ch i wybierz coś dla siebie.

Dla fanów dwóch kółek z silnikiem, przyodzianym w markową blachę Ducati-pierwszy wspólny przejazd motorowy. Zebranie przy Autobahnraststätte West, 6023 Neuenkirch, wyjazd o 10.00, a zakończenie w Ace Cafe Luzern, 6023 Rothenburg. Trzeba wziąć ze sobą dobry humor i własne (lub pożyczone) Ducati. Info.

Za to dla miłośników wiekowych pojazdów na 4 kółkach- 6. Oldtimer Treff w Vaduz. Początek mniej więcej o 11.00, a szczegóły TU.

Przypominam, że już za 3 tygodnie tj.17.09.2016., odbędzie się pierwsza powakacyjna polska impreza w klubie Sektor 11 w Zürichu. A tam, oprócz dobrej muzyki, czekać będą na Was atrakcje. Wygrać będzie można tatuaż o wartości 1000 CHF, przejażdżkę Lamborghini, dzień w Spa i inne pierdołki.

Szczegółowe informacje już w sieci, a ja Wam będę o tym jeszcze przypominać.

Miłego weekendu. I pamiętajcie:

impreyz

 

 

 

 

 

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.