Ostatni weekend kwietnia

Tak się właśnie ma ostatnie parę dni tego „uroczego“ miesiąca…

Słońce jakby się zepsuło, mam jednak nadzieję, że się szybko naprawi, bo głupio byłoby iść w szpileczkach na imprezę i po drodze zmoknąć. A jest co odwiedzać.

Czwartek, 27.04.2017.

U naszych niemieckich kolegów we Friedrichshafen rozpoczyna się Tuning World Bodensee 2017. Oficjalnie dla gości zaczyna się w piątek, ale przedstawiciele prasy wkręcają się już dziś. Relacja oczywiście będzie w przyszłym tygodniu na blogu.

Wil SG. Ktoś ma ochotę na Tango? A proszę bardzo. O 19.00 w Gare de Lion (Silostrasse 10) odbędzie się wieczór taneczny. Można się nawet poduczyć tam tego pięknego, erotycznego tańca. Wstęp wolny. info.

W Zihlschlacht, w kantonie TG rozpocznie się Thurgauer Kantonalschwingfest 2017. Chłopaki będą się rzucać na siebie i taplać w trocinach. Kto ma ochotę zobaczyć tutaj bliższe informacje.

Piątek, 28.04.2017.

Austria. Hard. Nachtschicht.

hard

Aarau. W Klubie Schlaflos wystąpi Los Suruba. Nie wiem, co to jest, ale jeśli zajrzycie tutaj, to się dowiecie.

Amriswil. W Stage 8580 odbędzie się Rüttelhütte Air Contest. Zagra dla Was 6 młodych zespołów, z których możecie wybrać 3, które Wam się podobają. Zwycięzcy wystąpią na zadaszonym Openerze w Hauptwil (SG) w październiku. Impreza jest muzycznie mieszana, przeważa jednak Rock. Wstęp wolny.

st

 

Lyss. W Kulturfabrik KUFA, Werdtstrasse 17, wystąpią: Madball (US) Support: Safe State, Imperio i Hunted like thieves. Początek o 19.00, a bilety tu.

St. Gallen. Schutzengarten zaprasza na Tag des Schweizer Bieres. Między 17.00 a 18.30 odbędzie się wspólne grilowanie i degustacja piwa. Muzeum będzie także otwarte, a na Wasze pytania będą odpowiadać specjaliści. St. Jakob-Strasse 37.

W Grabenhalle wystąpi Pothead i Shame. Początek 20.30, wstęp 27 CHF.

Wetzikon. W Hall of Fame takie kwiatki:

wetz

Zug. W Galvanik dziś ostre picie. A raczej zawody. Beer-Pong. Kto nie zna, niech spróbuje, kto zna…Wstęp wolny, a info tu.

Zurych. W Alte Kaserne odbędzie się The Doors Celebration Festival – 20 Jahre Jubiläum. Początek o 20.00, a wejściówki na startickets. Za 3 dni zapłacimy 50 Frania.

Sobota 29.04.2017.

Aarau. W KIFF od 23.00:

kiff

Amriswil.

st

Basel. Na Messeplatz rozpoczyna się The Swiss Comic Convention „Fantasy“. Wszystkie ważne informacje na stronie http://www.fantasybasel.ch

Küssnacht am Rigi. Barstreet Festival po raz drugi.

bar

Lenzburg. W Wisa-Bar, przy Sägestrasse 30, coś dla fanów bluesa i rocka. od 21.00 koncert zespołu Crossover Blues Band.

Liestal.Kulturscheune, o 20.30 odbędzie się chrzest nowej płyty Jean-Paul Brodbeck Trio – «Extra Time».Polecam serdecznie, gdyż grupę znam osobiście.

Solothurn.Estrich Winistorf, odbędzie się Noc Coverów. Informacje i bilety tu. Początek o 20.00.

St. Gallen.  I przyszedł czas na Honky- Tonk w SG. Kto nie wie co to jest, to już tłumaczę. Honky-Tonk to swego rodzaju festiwal. W ponad 25 lokalach  zagra dla Was 36 zespołów. Co, kto, gdzie i jak? Najlepiej sprawdzić na stronie http://www.honkytonk.ch

Thun. W Brügglibar, przy Uttigenstrasse 11, odbędzie się koncert zespołu Mundish. Wstęp od 21.00.

Zurych. W Sektorze 11 – Dirty Party. Cokolwiek to znaczy…

zh

Niedziela 30.04.2017.

Arbon. O 12.30 Msza w języku polskim w Kościele katolickim, zaś o 15.00 pierwszy koncert z serii PickNickJazz am See w Pawilonie muzycznym w parku nad jeziorem. Trąbiłam już o tym na wszystkich grupach, a jeśli nie dotarło, to zapraszam do poczytania: tu.

Życzę udanego i pogodnego weekendu, a na koniec… Pszczółka Nie-Maja.

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.