Morgernstern- Swiss Rammstein Tribute

Morgernstern to Coverband niemieckiego zespołu Rammstein. Składa się z pięciu członków, pochodzących z kantonu Tessyn: wokalisty Teo, który słabo mówi po niemiecku i aż dziw bierze, słuchając go, że tak dokładnie naśladuje Tilla Lindenmanna,

ram2

gitarzysty Alana, założyciela zespołu, prywatnie posiadającego zwierzęta domowe, których w życiu nie dotknęłabym gołą ręką,

ram4

gitarzysty i klawiszowca Checka, chyba najspokojniejszego z całej bandy, choć pozory mylą…

ram6

basisty Devila, najmłodszego starzem muzyka w zespole, który pod koniec 2015 roku zastąpił Foepa.

ram7

i perkusisty Ivo, z którym jako jedynym można dogadać się po niemiecku.

ram5

Z szalonej wizji A.Lana (gitarzysty i założyciela zespołu) powstała grupa Morgenstern Rammstein Tribute Switzerland, z ambicją stania się pierwszym szwajcarskim hołdem dla najpotężniejszej i najbardziej wybuchowej grupy Industrial Metal wszechczasów.

Wszystkim koncertom na żywo towarzyszą projekcje wideo, mocny dźwięk, różne efekty pirotechniczne i absolutna obecność estradowa całego zespołu na scenie, począwszy od imponującego i energicznego frontmana „Teo Gatto“ (głos Eisernmann Rammstein Tribute Włochy).

Tylko melodia, sympatia i silna determinacja tego zespołu z Lugano (wyjątkowego w Szwajcarii) przekonały wielu fanów do śledzenia koncertów na żywo i do brania w nich czynnego udziału.

Zespół jest idealny na imprezy klubowe, rajdy motocyklowe, festiwale i plenery, zapewniając bardzo wciągające i wyjątkowe widowisko tego rodzaju.

https://web.facebook.com/TartarugaLiveMusicPub/videos/2017738838475665/

Terminy koncertów możecie sprawdzić na oficjalnej stronie grupy http://www.morgenstern-swiss.ch/ lub na fejsbukowym funpage TUTAJ.

Zdjęcia:  Ralph Schmid i Joanna Rutko-Seitler.

ram1

 

 

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.