Morgenstern- Swiss Rammstein Tribute

No i stało się! Byłam! Posłuchałam! Widzieć już widziałam! Ba! 3 razy! I nadal jestem zakochana 🙂

Morgenstern…normalnie ślinka mi cieknie…. i nie mogłam sobie odmówić, by 27.02.2016 nie wybrać się do Amriswil, do klubu Basement na ich koncert. A jest czego posłuchać i na co popatrzyć!  Ah…moje panie! Włosi są poprostu boscy. No- szwajcarscy Włosi, bo chłopaki pochodzą z Lugano.

Grupa powstała w 2010 roku z inicjatywy Alana- gitarzysty, a w 2011 w Milano mieli pierwszy koncert. Od 2014 głosem, który tak wszystkich powala na kolana jest Teo Gatto, który od 2007 śpiewa z grupą Eisernmann. Niestety ten Cover Rammsteina jeszcze do nas nie dotarł. Może dlatego, że są z „wyższej półki“ i mają bogatszy szoł.

25
Teo Gatto

Jeśli Cię to interesuje, drogi czytelniku- spojrzyj TU lub na bezpośrednią stronę: http://www.eisernmann.it/

Morgenstern był już 2 razy nad Bodeńskim – w Arbon- i za każdym razem przyciągał tłumy. Pierwszym razem chyba bardziej z ciekawości, drugim razem- bo wypada, a w ostatni weekend…bo poprostu już trzeba!

Rammstein, Billi 045
Alan- gitarzysta i założyciel Morgenstern

Chłopcy są bardzo mili, umieją wkręcić publiczność w atmosferę i…wyglądają trochę lepiej niż prawdziwy Rammstein. No dobra- kwestia smaku. De gustibus non est disputandum!

W skład grupy wchodzi wyżej wymieniony Teo, Alan- gitarzysta i założyciel, Ivo- perkusista, Devis- basista roku 2016 w grupie i  Chek- gitara i keyboard.

A2
Od lewej: Devis, Chek i Alan

Kto nie zobaczył Morgenstern w Amriswil, może się wybrać do Agno (TI) 23 marca (Temus Club-Via Campagna 30, 6982 Agno, Ticino) lub do Lugano 3 czerwca 2016. W Ostschweiz następna data koncertu jest jeszcze nie znana.

Dla miłośników tematu – tu wspomnienie z Arbon:

 

Więcej na stronie grupy:   http://www.morgenstern-swiss.ch/.   A w Basement było zaś tak:

Moją nieudolną próbę filmowania też chciałam Wam zaprezentować, ale niestety jakoś mi nie wchodzi. Szkoda, a może nawet lepiej?!

Ps. Eisernmann ma teraz „No Eventi“, ale z pierwszego źródła wiem, że 26 marca grają w klubie Alcatraz w Milan. Po fejsbuku krążą  już zaproszenia na koncert Morgenstern do Tesina, więc łatwo możecie ten „Eventi“ znaleźć. Cholewka, dawno mnie tam nie było… 🙂

 

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.