Majowo-weekendowo

Dla wszystkich imprezowiczów, do użytku wewnętrznego oddaję kolejny weekendowy post. Na początek pragnę Was poinformować, że we wtorek w St. Gallen zaczęły się dni kultury. Kulturtage. Nie mylić z Kulturfestival, który odbędzie się w lipcu, a o którym Wam jeszcze przypomnę. W ramach owych dni, studenci z Uniwersytetu przygotowali wiele ciekawych imprez. Można wysłuchać wielu wykładów o np.organizowaniu imprez kulturalnych, przejść się korytarzami uniwerku i zajrzeć w każdy kąt, wziąć udział w degustacjach wina i pójść na dobre koncerty. We czwartek w Kugl zagra Big Band i Uni Chor, a w piątek wystąpią już sławy tutejszej sceny młodzieżowej takie jak Shem Thomas, Being Kiku, Private Blend i Amplify. Dokładny plan znajdziecie na stronie http://www.kulturtage-sg.ch

Piątek, 19.05.2017

Amriswil. Stage 8580.

amr1

Bern. Dachstock – Reitschule, przy Neubrückstrasse 8 od 21.00- Alternative Rock i Punk. Wystąpią Fahnenflucht (D), Vendetta (E), The Pissed Ones (D), THe Howling Wolfmen (D)
DJ Godfather Jamous & Run Rudolph Run. Wstęp 25 Frania.

Luzern.Madeleine przy Baselstrasse 15, od 20.00 Rock n Roll, a od 22.00 Funk. Obie imprezy z Djami. A w Sedel koncert rockowo-metalowy od 19.00. Fallout 9, Wrong Rabbit, Mind Patrol, Axxelerator.

Pratteln. W Konzertfabrik Z7, od 20.00 koncert  z serii Crossover. Wystąpią Clawfinger (SWE) i Treekillaz. Wejściówki po 34 CHF.

Romanshorn. Panem, Hafenstrasse 62. 12-lecie zespołu Stickerei Jazz Trio. Z tej okazji wspólnie z zespołem na scenie stanie 20 muzyków. Początek 20.30, wstęp wolny, kolekta.

Wil SG. W Gare de Lion, przy Silostrasse 10, koncert i przy okazji chrzest nowej płyty zespołu SKRO. Początek 20.30, wstęp 23.00.

Zug. W Galvanik zagra Hatespere. Początek o 20.00, bilety na starticket lub w kasie po 25 Frania. Chamerstrasse 173.

Zurich. Kaufleuten wspólnie z Radio 1 organizują party pod tytułem Pea Webers Friday Night Party.  Początek już o 19.00. Pelikanstrasse 18.

zh1

Sobota, 20.05.2017.

Arbon. Żeby nie było, że mam dla Was tylko propozycje do chlania, informuję że już w każdą sobotę od 9.00 do 13.00, do października, odbywać się będzie przy Storchenplatz market, na którym kupicie jajeczka, prosto od szczęśliwej kurki, ziemniaczki, tak świeżutkie, że aż jeszcze brudne, wszelakie nowalijki, miodzio, prosto z pasieki i wiele innych regionalnych produktów, prosto od tutejszych rolników.

W Mohl przy St.Gallenstrasse odbędzie się trzeci Mohls Craft Beer i Cider Festival. od 12.00 do 20.00 będziecie mogli spróbować ponad 85 sortów piwa i cydru. Jeżeli oczywiście dacie radę. Uwaga! Wstęp tylko dla osób dorosłych. Bezpłatnie. Za konsumpcję się jednak płaci.

Baden. W Kiste, przy Zürcherstr. 1, ostre granie. Początek o 22.00.

Line Up:

AGENT (Cocoon Rec./Desolat/Get Physical/Moon Harbour)
FreedomB (Knee Deep In Sound/Heinz Music)
Tashi Luís (Guesthouse Berlin)
Luca Vallante (Natura Viva/ME! Records)

Luzern. W Sedel znowu coś dla fanów ciężkich brzmień. od 20.00 zagrają dla Was Crystal Rose, Inner Core, Killjoy, Ministry of Bad Taste, The Dirtons i The Wild Haze.

St.Gallen. Ivy Club:

sg

Thun. A tu niespodzianka. Polka zagra nam do tańca. Ale nie jakieś disko w polu, a porządną techniawę.

th

Winterthur. Barfuss Disco. Czyli disko na bosaka. Altekaserne Kulturzentrum, Technikumstrasse 8. 19.30-23.30. Wstęp 30 CHF.

Niedziela 21.05.2017.

Arbon. 12.30 Msza w języku polskim w kościele St.Martin.

St.Gallen. Muzeum historyczne i etnologiczne przygotowało niespodziankę dla małych i dużych z okazji międzynarodowego dnia Muzeów. Od 10.00 do 17.00 można oba muzea zwiedzać bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.
Plan imprez jest podany tu. Museumstrasse 50.

Imprezy w swoim regionie możecie znaleźć na http://www.usgang.ch. Życzę Wam udanego weekendu.

 

 

 

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.