Łikendowo, ale zimno…

… a jak zimno to trzeba się ogrzać. A jak ogrzać to tylko przy gorących rytmach.

Dziś, 13.10.2016, w Fellini w Roggwil, panie będą rozgrzewane przez gorących panów z Chippendales. Aftershow Party od 20.00, wstęp 25 franków, robimy się na bóstwo i stajemy do fotografii. Kto będzie fotografować? No jak? Jeszcze pytacie?

Dziś również zaczynają się targi Olma w St.Gallen. A na nich wszystko, od zwierząt po żarcie. Przyjemności dla całej rodzinki. Po targach możemy wpaść do klubu na dysko-błysko.Wszystkie dyskoteki są otwarte do wczesnych godzin rannych, a niektóre jeszcze dłużej.

Piątek, 14.10.2016.

Amriswil.

st1

Einsideln. Bonafide Explosiver Hardrock.  Ziegelei Concert und Music Club, Zürcherstrasse 38. Wstęp od 20.30 za 25 frania, od 18 lat!

Konstancja.

kon

Roggwil SGKlub Fellini.

f2

Rütti, 9464, Bahnhofstrasse 1, w Britisch Corner Bar Pub Motocycle. Wystąpi tam Pat Mc Manus. Wszelkie info tu.

Zürich. W Alte Caserne, przy Kanonengasse 16, koncert Woodstock Generation. Wystąpią covery zespołów The Doors i Janis Joplin. Drzwi otwarte od 20.00, a bilety można nabyć na http://www.starticket.ch

Sobota, 15.10.2016.

Amriswil.

st2

Roggwil. Fellini.

St.Gallen. Wszystkie kluby otwarte. Elephant, Relax Lounge, Raumstation, The Box, Trischli…

Dziś krótko i regionalnie ze względu na Olmę i golasów. Wszystkie imprezy znajdziecie na http://www.usgang.ch, jak i fotki z owych przytupanek.

Życzę udanego weekendu i nie zapomnijcie:

umiar

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.