Kalendarze adwentowe 2017

Kalendarz adwentowy to specjalny kalendarz, służący do odliczania dni od pierwszego dnia adwentu do wigilii. Kalendarz wymyślili niemieccy luteranie w XIX wieku i do dziś cieszy się popularnością w rodzinach chrześcijańskich.

Kalendarze bez zawartości można kupić lub zrobić samemu. I tu stawiam na Waszą kreatywność. Przykłady, znalezione w necie to wszelkiego rodzaju torebeczki, skarpetki, kalendarze z pudełek po zapałkach, plastikowych kubeczków lub rolek po papierze toaletowym.

Pytanie: co teraz do niego włożyć?

Kalendarz dla dzieci. Skompletować go wcale nie jest trudno. Dzieci nie są wymagające i każda rzecz je ucieszy. Poza tym to ty znasz swoją pociechę i wiesz co najbardziej lubi i z czego się ucieszy. Moja córka dostaje co roku 2 kalendarze. Ten, kupiony w sklepie z czekoladkami i drugi, nad którym głowią się rodzice, by nie był zbyt tandetny. I tak w woreczkach lądują magnesy, przybory do szkoły (gumki, temperówki), małe laleczki, mini gry lub karty, przybory do dziecięcego make up, kosmetyki (te mini, które można kupić na podróż), elementy dekoracyjne do pokoju(wazoniki, świeczki zapachowe), części garderoby (skarpetki, rajstopki), a gdy już mi się pomysły skończą- wspomagam się jajkiem-niespodzianką lub bombkami.

ki

Kalendarz dla pań. Jeśli sama go sobie robisz- to wiesz doskonale co tam włożyć, aby było dobrze, jeśli nie- polecam ci wybrać taki z którejś firmy kosmetycznej na przykład. Tutaj propozycje (Sephora, Essence itp). Na Geschenkidee.ch znalazłam kalendarz z herbatami. 24 różne smaki na cały adwent. Kosztuje on 49.90 CHF i można go zamówić TU. Jeśli to ty, mężczyzno musisz zrobić kalendarz swojej kobiecie, to pamiętaj, że wszelkiego rodzaju kosmetyki, biżuteria i czekoladki zawsze dobrze się sprawdzają. Nie mówiąc już o torebkach i butach, naturalnie w odpowiednim rozmiarze.

fr

Kalendarz dla panów. Jeśli nie chcesz kupować sobie/ jemu 24 różnych piw, które dostaniesz w Landi, skorzystaj z pomysłów jutiuberek lub sama wymyśl dla swojego faceta coś oryginalnego. Znasz go, więc wiesz czym się interesuje. Może potrzebne mu parę nowych gwoździ, albo specjalny klucz- szklana 50? Jeśli zaś nie masz pomysłu- internet zrobi to za ciebie. Wejdź na na przykład http://www.geschenkfuerfreunde.de , wybierz kalendarz, który ci się podoba, określ dla kogo ma być (płeć, wiek, zainteresowania) i wybierz ze wszystkich podanych możliwości 24 prezenciki, którymi obdarzysz daną osobę. (TU).

Kalendarz dla par. Portal Amorelie.ch reklamuje się z kalendarzem dla par i singli. W odpowiednich okienkach znajdziemy 11 różnych wibrujących zabawek, które możemy używać razem lub osobno, 4 elementy do Soft Bondage, 3 akcesoria do wspólnego seksu, 4 kosmetyki do ciała i 5 rzeczy stymulujących zmysły. Zabawa dla dwojga kosztuje 269, 90 CHF i można ją zamówić TU ale tylko do wyczerpania zapasów. Tańszą wersję dla kochanków można znaleźć tutaj. Nazywa się Amorana i kosztuje 129,90.

pa

Taaa, katolicy mnie zgonią za takie pomysły…

Jeżeli nie chce ci się nic wymyślać, albo brakuje ci czasu, skorzystaj z gotowych kalendarzy, które możesz dostać na Amazon lub Ebay. Za bardzo fantazją nie zabłyśniesz, ale sprawisz komuś przyjemność. Powodzenia i udanych prezentów!

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.