Jak testować kosmetyki w Szwajcarii, by nie pójść z torbami

Takie pytanie zadaje sobie każda kobieta, najwcześniej wtedy, gdy zapas mazideł z Polski się skończy, a realne ceny w sklepach przyprawią o ból głowy.

Jest na to sposób, drogie panie, o którym już wiele osób pisało, a który jeszcze nie każda z Was zna.

Pink Box. To pudełeczko z 5 różnymi kosmetykami, które znajdziecie w swojej skrzynce pod koniec każdego miesiąca. Ale nie są to jakieś tam kosmetyki. Są one dobrane indywidualnie do rodzaju skóry i urody. Przedstawię Wam krok po kroku jak należy wejść w jego posiadanie.

  1. Wejdź na stronę www.pinkbox.ch.
  2. Załóż konto podając adres.
  3. Wypełnij ankietę. Jaki masz typ skóry, kolor włosów, rozmiar buta 😉 itp.
  4. Zamów.

Firma prowadzi fajne kampanie dla klientek. Jeżeli chcesz zamówić pudełeczko o 10 CHF taniej, zgłoś się do mnie. Napisz mi swój adres meilowy, a ja polecę cię jako koleżankę. Później będziesz mogła polecić swoją… i jeszcze jedną…będziesz przy tym zbierać punkty. Punkty uzbierasz również wystawiając opinię produktom na stronie internetowej. 100 punktów= pudełeczko za darmo.

Pink Box kosztuje 19.95. Z kosmetykami przychodzi rachunek, który sama opłacisz na przykład na poczcie. Nie potrzebna ci jest więc karta kredytowa.

W pudełku znajduje się-jak wspomniałam- 5 różnych kosmetyków. Kremy, pasty do zębów, cienie, pomadki, dezodoranty i różne inne, na których istnienie byś nie wpadła. Owe produkty możesz domówić później na stronie po regularnej już cenie.

Do pudełka dodawana jest ulotka w językach niemieckim i francuskim z opisem co do czego i za ile.

A co zrobić, gdy dany produkt ci nie pasuje? Jeśli nie jest otwarty-prosta sprawa. Albo idziesz na Swap Party i sprzedajesz go innej dziewczynie, albo wieziesz do Polski dla koleżanki, albo robisz prezent komuś pod choinkę.

Zdradzę ci jeszcze jedną tajemnicę. Co kwartał Pink Box dorzuca bonusy. Gazetę o urodzie, bony rabatowe np.do Zalando, maseczki, próbki perfum. A na święta pudełeczko ma specjalny design i znajdziesz w nim również niespodzianki. Nie tylko kosmetyki, ale także czekoladki.

Więc? Wskakuj na stronę i zamawiaj!

Życzę ci dużo radości w odkrywaniu!

DSC_1345-01.jpeg

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.