Jak szukać imprez?

Jak? Ano najlepiej wbić się ze znajomymi do jakiegoś klubu i sprawdzić na własnej skórze, czy się opłaca, ale jeśli nie chcemy się rozczarować, to lepiej poszukać w necie coś konkretnego.

Do takich poszukiwań najlepiej służy  strona http://www.usgang.ch lub http://www.partyguide.ch. Można tam znaleźć wiele klubów, ich adresy, opisy poszczególnych wydarzeń.

Niezawodne okazują się gazety regionalne i krajowe. W zakładce Agenda, znajdziecie wszystko, co trzeba, a jeśli ktoś hołduje papierowym, każdego dnia znajdzie rubryczkę z tym, co w trawie piszczy. Do Takich należą np: http://www.tagblatt.ch, http://www.obna.ch.

20 Minuten wypuszcza w każdy piątek dodatek Friday, a Blick raz w miesiącu swój kolorowy magazyn imprezowy.

Jeżeli chodzi o większe koncerty i festiwale, to tu najlepiej sprawdzają się portale, sprzedające bilety. wszystkich ich nie wymienię, ale najważniejsze to: http://www.starticket.ch, http://www.ticketcorner.ch, http://www.viagogo.ch. Jeśli chcecie sprzedać lub się zamienić z kimś biletami, to na http://www.tickerboerse.ch.

Fejsbukowicze powinni wiedzieć, że w zakładce Wydarzenia również znajdą co nieco.

Można sobie zabukować ulubione kluby, by później dostawać ba bieżąco wszystkie nowinki.

Post ten nie znaczy, że kończę zabawę w cotygodniowe informacje ze świata baletów, wręcz przeciwnie! Ma on na celu uzupełnienie tego, czego nie jestem w stanie zrobić, a mianowicie zadowolić Was wszystkich, opisując każdą balangę w danej wiosce.

Życzę udanych połowów!

newsletter_header

 

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.