Jak się bzyknąć na czysto

Dziś w serii Łóżkowe Opowieści, przedstawię Wam metodę na czyściocha. Najlepszym przyjacielem lub przyjaciółką- w zależności od tłumaczenia- pań w TE dni dni jest tak zwany Soft Tampoo, czyli gąbeczka menstruacyjna.

Nie jest ona nowością na rynku, stosuje się je od kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu lat. Moją przyjaciółką została zaraz po przyjeździe do Szwajcarii, czyli jakieś 16 lat temu, a przedstawiła mi ją koleżanka, która uparła się na Alpamare, akurat w te moje dni. Szybko jednak przekonałam się, że owa przyjaciółka Gąbeczka, która stała się nieodłącznym elementem torebki, ma również inne zastosowanie.received_10206983360775944.jpeg

Jest ona wykonana z przyjemnego, miękkiego materiału (gąbki), o różnej wielkości, kolorze i formie. Może być nawilżana, co ułatwia wprowadzanie do środka i nie nasiąka wodą, jak i sucha.  Suchą można samodzielnie nawilżyć lubrykantem i po kłopocie. Stosowane są najczęściej przez panie w celu uprawiania sportu bez stresu, że im spod np.kąpielówek sznurek wyjdzie, podczas wizyty w saunie lub u kosmetyczki. W łóżku natomiast zapewniają komfort czystości i swobody ruchów, bowiem gąbka dopasowuje się anatomicznie i jest ledwo wyczuwalna dla partnera. 20170309_081834.jpgWkładamy ją czystymi palcami do samego końca i już możemy oddawać się seksualnym igraszkom. Wiem, że wiele z Was będzie się bało, że wasz luby dopcha Wam ją aż do gardła, ale bez obaw. I na to są sprawdzone sposoby. Albo idziemy pod prysznic i nasączamy gąbkę wodą, albo kucamy sobie wygodnie i siłą mięśni wypychamy ją na zewnątrz. Podczas uprawiania sportu nie mamy problemu z za-bardzo-dopchanym-tamponem i możemy go wyjąć spokojnie palcami. Każdy bowiem ma dziurkę, za którą wystarczy palca zahaczyć.

730px-Soft_Tampon

Gąbeczki są jednorazowe, pakowane oddzielnie, a kupić je można najczęściej w paczkach po 3 , 10 lub więcej sztuk w aptekach i sexshopach. Koszt paczki 10 szt. to w Szwajcarii ok 30 Chf. Gąbkę można w sobie trzymać do 8 godzin, ale z doświadczenia wiem, że po dwóch już ma się stresa i leci do łazienki, by sprawdzić czy nie przecieka. Bezpodstawnie.

dsc_2337.jpg

Nie namawiam Was, byście zamieniły od razu podpaski i zwykłe tampony na gąbki, choć przyznać muszę, że są one zdrowsze niż te tradycyjne produkty higieniczne, namawiam Was do tego, byście spróbowały komfortu kochania się nawet w dni menstruacyjne. Wiele z nas brzydzi się wręcz swojego ciała podczas okresu lub normalnie cierpi z bólu. Pamiętajcie jednak, że sex jest najlepszym lekarstwem na ten comiesięczny ból. Poza tym czasem może nam się przydarzyć wypadek. Pierwsza kolacja ze śniadaniem, a tu TAKA niespodzianka. Właśnie wtedy niezastąpiona jest Pani Gąbka!

Chętne informacji panie i panów odsyłam do filmu…

 

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.