Hotel rodzinny Garni Nevada w Samnaun

Apparthotel Garni Nevada należy do firmy ZEGG i oderuje pokoje rodzinne z aneksem kuchennym, stołem jadalnym i balkonem.

Wyjątkowa lokalizacja w centrum Samnaun, bezpośrednio przy stoku narciarskim i ze wspaniałym widokiem na okoliczne góry, zapewnia spokój i relaks. W jasnej sali śniadaniowej i kawiarni Nevada ze wspaniałym tarasem słonecznym Serwowane są obfite śniadania (od 7.30 do 10.30) a przez cały dzień można się czegoś napić i zjeść małą przekąskę. Od 11.00 do 20.00 w sali tej można popracować przy komputerze, poczytać gazetę, pograć w gry, a na znajdującym się przy niej podwórku, dzieci mogą pobawić się na placu zabaw.

Sklep wolnocłowy „Shopping Nevada” bezpośrednio w domu oferuje szeroki wybór artykułów spożywczych, które możesz przygotować we własnym pokoju, a także napoje, alkohole, papierosy, perfumy, kosmetyki, odzież sportową i upominki. Możesz również skorzystać z 5% zniżki VIP na ceny bezcłowe tam, a także w innych sklepach Zegg.

W recepcji można zarezerwować stolik w 5 różnych restauracjach Zegg. Połączenie z innymi hotelami Zegg Chasa Montana i Silvretta podziemnym korytarzem, sprawia, że nie musisz nawet wychodzić na dwór. Tym samym korytarzem dojdziesz zarówno do restauracji, jak i do basenu, saun, Spa, centrum fitness i pokoju zabaw dla dzieci.

Basen jest otwarty od 7.00 do 21.00 kompleks Spa od 9.30, a sauny od 13.00 do 20.00.

W recepcji możesz zamówić także wycieczki. Oprócz interesujących wypadów w góry z przewodnikiem, możesz odwiedzić piwnicę win hotelu Montana, w której znajduje się ponad 20 tysięcy butelek, a najstarsza z nich pochodzi z 1975 roku. Tam możesz degustować również różne marki. Maksymalna liczba odwiedzających to 24, wycieczka jest raz w tygodniu, we wtorek o 18.00. Dla dzieci zdecydowanie nie polecam, ale latorośle możecie zostawić w pokoju zabaw tuż obok. Wycieczka jest bezpłatna.

Drugą bezpłatną wycieczką jest ta do muzeum historycznego Samnau, o której już pisałam tutaj: https://auslanderkawszwajcarii.com/samnaun-cz-1-raj-dla-turystow/

Hotel jest nie tylko przyjazny rodzinom, ale i zwierzętom. Za pobyt pieska zapłacisz 25 CHF za dobę, bez wyżywienia. Niestety podczas śniadania i pobytu w Spa, nie może on ci towarzyszyć.

W całym hotelu znajduje się świetnie hulający internet, obsługa jest bardzo pomocna, a wszystko świetnie zorganizowane. Przed hotelem znajduje się bezpłatny parking, a znajdujący się w odległości 50 m przystanek autobusowy, umożliwi dojazd do każdego miejsca za darmo, na imienną kartę turysty, którą otrzymasz w recepcji.

A na koniec widok z okna!

Samnaun

Polecam sprawdzić ofertę świąteczno-sylwestrową. Jeżeli nie zamkną nas wszystkich z powodu korony, to warto się tam wybrać. Samnaun ma 3000 łóżek, niestety poza sezonem otwarte są tylko 2 hotele i garstka restauracji. Sezon zimowy rozpoczyna się pod koniec listopada i trwa do 1 weekendu maja. Sezon letni zaczyna się w połowie lipca i trwa do 1 weekendu października. Wtedy wszystko jest otwarte i wybór jest bardzo duży. Mimo, że całe Samnaun to jedna wielka strefa wolnocłowa, ceny w turystyce pozostają na normalnym poziomie.

W następnym odcinku: Historia Samnaun i muzeum Chasa Retica.

Apparthotel Nevada *** Familie Zegg
Dorfstrasse 23
CH – 7563 Samnaun Dorf
Tel: +41 81 861 91 00
Fax: +41 81 861 91 01
E-Mail: info@hotelnevada.ch
Reservierung: reservation@zegghotels.ch

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.