Hangover- jedyny bar w Ebikonie

Mieszkasz w Ebikonie (LU)? Nieopodal? Wylądowałeś już tam „niechcący“? A może po zwiedzaniu Mall of Switzerland chciałbyś pójść na piwo? Ewentualnie nie masz jeszcze planów na sylwestra…? Nie martw się. Mam dla ciebie propozycję.

Hangover mieści się w Ebikonie, w niemal 12 tyś. mieście pod Lucerną i aż się dziwię, że jest tylko jeden. Restauracji tam parę i nawet hala gier, nie wspominając już o drugim, co do wielkości centrum handlowym w Szwajcarii, w którym jest wiele atrakcji do spędzania czasu wolnego samemu lub z rodziną. Jednak, gdy spokojnie chcesz się napić, pogadać z ludźmi 18 +, wtedy jedynym miejscem jest właśnie Hangover, znajdujący się przy głównej ulicy miasta, na Zentralstrasse 12. Otwarty jest codziennie, oprócz niedziel, od 17:00 do…

Na przełomie października i listopada otrzymał nowy glanc. Został powiększony, jego wnętrze stało się przytulniejsze, a ludzie walą tam tłumami.

Bar posiada salę, w której można spokojnie usiąść i coś wypić, w tym samym pomieszczeniu znajduje się Djka, za której konsolą może stanąć prawie każdy. Miejsce do tańca i długi stół bar, zaopatrzony w trunki z różnych stron świata.

W Hangover znajduje się też sala koncertowa, przeznaczona dla młodych (nie wiekiem, a doświadczeniem) artystów.

Hangover

Hangover posiada również oddzielone pomieszczenie dla wielbicieli tytoniu, a liczne gry telewizyjne, zręcznościowe (dart i inne) i szafa grająca- umilą nam czas w tym przybytku.

Podczas remontu nie zapomniano i o toaletach, w których wykonanie czynności fizjologicznych to istna przyjemność. Zwłaszcza u pań…

Co miesiąc wybierany jest Hit Sezonu- przekąska (np. pizza za 10 CHF, czy jak w tym miesiącu Carrywurst za 9 Frania), koktail (Caipirinha za 16 CHF) i wino (Pinot Grigio Di Leonardo (IT), za lampkę 6,50, za butelkę 7,5 dl-45 CHF). Ceny nie są wygórowane i na piwo, czy wódkę stać każdego.

Team baru organizuje wiele koncertów i imprez okolicznościowych. Sylwester, pod nazwą BIAŁY, to nic innego jak białe ubranko, za które otrzymacie drina gratis. Początek o 21:00.

Po nowinki wejdź na stronę klubu www.hangoverbar.ch  lub na fejsbukowy funpage TU.

DSC_0715.JPG

„Witamy serdecznie w najlepszym barze Ebikonu!

Ok. Jest też jedyny…“

Najlepsza reklama, jaką do tej pory widziałam.

Zapraszam i pozdrawiam!

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.