Gampelowo/łikendowo

No i znowu wielkimi krokami nadchodzi upragniony łikend. Można odetchnąć z ulgą, że już po pracy i przychodzi czas na relaks,  na przykład w górach, nad jeziorem, na sportowo, na lenia albo na jakiejś imprezie. a na jakiej- to możesz sobie wybrać z poniższej listy.

Czwartek, 18.08.2016.

Od dziś zaczyna się OpenAir Gampel. Gampel to wiocha w kantonie Vallis, do której od 30 lat zjeżdżają muzycy i fani muzyki rockowej. OpenAir trwa 4 dni, a cena zależy od ilości spędzonych tam dób. 69-300 frania.

g2

http://www.openairgampel.ch/

Piątek, 19.08.2016.

Basel. Streetfood Festival.  Będzie tam polskie stoisko z pierogami i przepysznym bigosem. Mam nadzieję,  że tym razem wszystko pójdzie dobrze i rodacy nie będą składać reklamacji i psuć opinię w mediach społecznościowych. Przecież może się zdarzyć, że komuś się raz coś nie uda… Nie znaczy to, że zawsze jest do dupy. W przeciwnym razie proszę samemu coś zorganizować, a ja z chęcią tyłek obrobie, nie będąc nawet na imprezie i nie kosztując jedzenia. 

Donesbüren (AG) – Stich Feld Open Air. Trwa do 21.08, a info o nim znajdziesz na http://www.stichfeld-openair.ch. 

Luzern. Funk am See. Dziś i jutro. http://www.funkamsee.ch.

Mollis/Glarus. Burn Out Mollis 2016. Info tu

Pully koło Lozanny. For Noise. 19 i 20.08. http://www.fornoise.ch.

Stein am Rhein. Klingenfestival.ch. Tam wszystko. 

St. Gallen. Tam St. Gallerfest. A w klubie Paul, przy Bahnhofstraße 15,  Afterparty, trwające do sobotniej nocy. 

Uster.  H2U. Festiwal, na którym się pobawicie do niedzieli.  www.h2u-festival.ch.

Sobota, 20.08.2016. 

Egnach(TG). Landgasthof Winzelberg zaprasza na letnie party w stylu Oktoberfest. Od 19.00 przygrywać będzie grupa Partybirds. 

Konstanz-Ice Cream Festival. Rozpoczyna się o 11. 00. Wszelkie informacje tu

Vaduz.  Ridamm-City Erlebniswelt Lichtenstein,  przy Neugutweg 30 zaprasza przyjaciół motorów na Harley & Bike Treffen. Początek o 14:00. 

Zürich.  Grupa Eugen z Thurgau zaprasza na swój koncert o 20.00 w Living Room. Stadionbrache Hardturm. 

Niedziela, 21.08.2016.

Czas odpoczynku i relaksu. W Arbon przy porcie odbędzie się już ostatni w tym sezonie, ósmy PickNickJazz am See. Zagra dla Was grupa mojego ślubnego- Stickerei Jazz Trio wraz z gośćmi. Początek o 15.00. Wstęp wolny. Kolekta. Impreza odbywać się będzie bez względu na pogodę. Albo w Pawilonie muzycznym, albo w parku przy nim. Zapraszam serdecznie. 

W dniach od 24 do 27.08.odbędzie się Zürich Openair, a na nim m.in. The Chemical Brothers, Massive Attack, Underworld i wiele innych. Wystąpią w sumie 84 grupy, więc myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Za 1 dzień zapłacimy 92 franki, a wejściówkę na całą imprezę dostaniemy za 218 CHF. 

Przypomnę jeszcze, by zarezerwować sobie czas 17 września. Wtedy bowiem odbędzie się pierwsza, po wakacjach Polska Noc w Sektorze 11 w Zürichu. 

Życzę miłego weekendu.  I pamiętajcie:

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.