Fashion Week w St.Gallen

 

W sobotę, 24.09.2016 rozpoczął się w Shopping Arena w St.Gallen tydzień mody, czyli tak zwany Fashion Week. Pierwszym Eventem było spotkanie z międzynarodową trenerką chodzenia po wybiegu Kristiną Joksimovic i ex jurorem z niemieckiego programu Top Model- Peymanem Aminem.

Oboje bardzo otwarci i pomocni w temacie „Moda i inne pierdoły“. Kristina pokazywała, jak poruszać się na wybiegu i przede wszystkim uczyła jak chodzić w szpilkach, tak, by wyglądało dostojnie i elegancko, i co by sobie po drodze nóg nie połamać.

Peyman świecił białym, rażącym jak świetlówka uśmiechem, dawał się fotografować  każdemu i z każdej strony, rozdawał autografy i udzielał rad, co na dupsko włożyć i jakie do tego dodatki.

Wszystkie panie i panienki mogły się oddać w ręce stylistek. Czy to włosy, czy makijaż- wszystkie rady nie od parady. Wystylizować się na boginię można i trzeba wręcz było. I to całkowicie za darmo.

Wśród dam powyżej 14 roku życia, które wypełniły papierek, rozlosowano nagrodę. 500 chf na szmatki i akcesoria, które sam Peymen pomagał wybierać. Szczęściarą okazała się Nastazia, która mogła oddać się w wyspecjalizowane ręce stylisty i buszować po sklepach do ich zamknięcia.

7

Fotki z całego przedsięwzięcia znajdziecie w Linku.

Ale to nie koniec kochani. Kto przegapił sobotni wypad do Shopping Arena w sobotę,  może załapać się jutro wraz ze swoimi pociechami. Od 13.00 bowiem zaczyna się dziecięcy fotoszuting.  Wśród dzieci, które wezmą w nim udział zostaną rozlosowane nagrody w postaci 50 chf.  Każde dostanie własną wydrukowaną fotografię,  a na życzenie również i digitalną.  Ponad to zdjęcia będą zamieszczone na stronie fejsbukowej Areny, a to, które dostanie najwięcej lajków, otrzyma nagrodę w wysokości 500 chf.  Nic tylko wpadać i bawić się. Pozowania uczyć będzie Anita Buri, która jest byłą Miss Schweiz

kids

 

Nadwornym fotografem będzie Ralph, a przeszkadzać mu będę ja.

Fotki z wpisu: Team Schmid /Seitler.  Trzeba się uczyć od najlepszych…

Tu jeszcze moja latorośl na wybiegu:

Zapraszam serdecznie.

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.