Drugi weekend maja

I znowu odwieczny problem. Pisać, nie pisać…bo w sobotę takie party, że głowa rozboli… ale jeszcze przed nami piątek, który można wykorzystać w 100% na tańce i hulanki.

Jeżeli nikomu dziś nie chce się wychodzić, nasza koleżanka Djane Goga zaprasza na audycję radiową z Wiednia. Podczas audycji można zamówić sobie ulubione przeboje i pozdrowić znajomych czy rodzinkę.

goga

Amriswil. W Stage 8580, przy Schrofenstrasse 12, odbędzie się Jam Session. Łapcie instrumenty i wpadajcie pobrzdąkać. Wstęp wolny, początek o 21.00.

Basel. W Nordstern, przy Westquaistrasse 19, od 23.00:

ba

Luzern. W Musikzentrum Sedel -rock.  Faunshead, Rookie i Moustache Boys. Początek 21.00.

Lyss. W Kulturfabrik Lyss wystąpi Züri West o 20.30, a od 22.00 Partymix z BIB, DJs Limat, v, Jamis Graig. Werdtstrasse 17.

Thun. W Cafe/Bar Mokka wystąpią The Legendary Lightness i Venus Was A Boy. Początek 21.00, a kosztować Was to będzie 24 Franie. Allmendstrasse 14.

Zug. Od 18.00 będzie można popróbować specyjałów z każdego zakątka świata na tegorocznym Streetfood Festival. Odbędzie się on przy Seepromenade, a Polska też będzie miała tam swój stragan. Wszelkie info tu. W Galvanik Live: Margrit Garlic (chrzest płyty), Support: Blue Moon. Początek o 21.00, wstęp 15.00. A w Industrie 45 koncert rockowy, na którym wystąpią: Stillbirth (D), Carnal Decay, Disavowed (NL), Vulvodynia (ZA), Putrid Offal (F). Początek o 20.00, wjazd 2 dyszki.

Zurych. W X-TRA – Limmatstrasse 118, Rollschuh Disco. Początek o 22.00. A w Haerterei:

zh

W Sobotę 13.05.2017. zapraszam wszystkich do Zurychu na spotkania 1 stopnia z rodakami.. Najpierw do Schwamedingen na wiosenny festiwal, na którym o 17.45 wystąpi nasz rodzimy Zespół Pieśni i Tańca Piast. Schwamedingenplatz.

piast

A wieczorową porą w Sektorze 11, przy Andreasstrasse 70, odbędzie się koncert Piękni i Młodzi. Wstęp 20 CHF. Drzwi otwarte od 21.30. A swoją drogą, ciekawe czy za 20 lat też będą się tak nazywać…?

pim Kopie

Sektor obchodzi swoją pierwszą rocznicę urodzin. Z tej okazji czekają na Was nie tylko gwiazdy polskiej estrady, ale także sesje zdjęciowe na nowej ściance, dobra muzyka, smaczne drinki i wiele innych atrakcji.

Nie zapomnijcie, że w ten dzień jest również finał konkursu Eurowizji. Znajdźcie więc czas na wysłanie smsa na naszą rodaczkę Kasię Moś. Najlepiej głosować przez Appkę Eurovision Song Contest.

Niedziela w Arbon. O 12.30 w Kościele St. Martin odbędzie się msza w języku polskim. O 15.00 zaś w Pawilonie przy jeziorze- drugi koncert z serii PickNickJazz am See. Wystąpi Big Band One 4 U. Oprócz muzyki zaserwujemy Wam bigos, polskie ciasta i napoje. Pamiętajcie, że jest to szwajcarski dzień Matki. Możecie więc swoim Paniom zrobić dodatkową niespodziankę. Impreza odbywa się bez względu na pogodę, wstęp wolny, ceny przystępne, kolekta dla muzyków.

14U

Zapraszam serdecznie i życzę miłego weekendu 🙂

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.