Drugi weekend lutego

Zapowiada się znakomicie, a to ze względu na dwie odjazdowe imprezy w Zurichu. Pierwsza z nich już dziś, 10.02.2017. w Hallenstadion. Swiss Music Awards. Kto nie zaklepał sobie biletów, może oglądać transmisję o 20.10 na SRF1. Aftershow Party odbędzie się o 23.00 w Kaufleuten. Kto jednak przed telewizorem siedzieć nie ma zamiaru, może się wybrać do…

Amriswil.

st

Arbon. W Chilli Bar, przy Hauptstrasse 9, dziś i jutro od 20.00 impreza Hütten Gaudi. Na żywo zagrają Thury und Roli, można będzie wypić i skonsumować typową szwajcarską zupkę- Gesternsuppe. W Kulturcinema zaś koncert zespołu Colin Vallon Trio. Początek o 20.30, a info tu.

Bern. Barstreet Festival w Festhalle Bern Expo.

be3

Frauenfeld.

fr

Hard. W Austrii dziś się wszyscy całują. Nachtschicht organizuje imprezę pod tytułem Kiss & Bang. Od 21.00 i 16 roku życia, możecie tam zajrzeć i zdobyć nagrody za najlepszy pocałunek. Informacje tu.

Hinwil. W The Pirates, przy Überlandstrasse 14, od 20.00 koncert Covera zespołu AC/DC- Gone Shootin`.

Rorschach.  W tutejszym Jazzklubie przy Churerstrasse 28 , odbędzie się legendarne Disco-Funk Party. Każdy, kto przyjdzie w przebraniu, za wstęp zapłaci tylko 30 CHF. Początek o 21.00.

St. Gallen. W Grabenhalle, przy Untere Graben 17, od 20.00 Black Business Class, czyli noc RnB.info.

Zurich. w MIMOS, Kornhausstrasse 18, odbywa się pierwszy Festival Flamenco. Początek o 19.00, potrwa do niedzieli, a bilety i informacje tutaj.

W Kanzlei Homeparty 23+.

zh3

Kto jeździ na wrotkach, albo rolkach może sobie wskoczyć do X-tra, tam właśnie disco na kółkach.

zh2

A w P1:

zh

 

Sobota. O sobocie nie ma się co rozpisywać, gdyż i tak większość z Was udaje się do Zurychu na Walentynkową Polską Noc w Sektorze 11. Panie jak zwykle mają do północy wstęp za darmo, panowie zaś zapłacą tylko 20 CHF.

sektor

Do waszej dyspozycji będzie ścianka miłosna, na której możecie sobie zrobić zdjęcia z drugą połówką lub grupowe, a fotografować Was będzie jak zwykle Team Seitler/Schmid. I tu moja prośba do Was. Jesteśmy dyskretni, nie robimy zdjęć, jeśli ktoś sobie tego nie życzy, proszę nas o tym wcześniej poinformować. Jeśli zdarzy Wam się na imprezę przybyć nie z małżonkiem/ką, proszę nie pozować. Zdjęcia ukażą się na stronie klubu i zarówno my, jak i organizatorzy, nie chcielibyśmy reklamacji.

Pozostaje już mi tylko życzyć Wam udanego weekendu i miłej zabawy. Widzimy się w Zurichu.

Ps. Jeżeli ktoś ma ochotę na więcej imprez, może je sobie wyszukać na http://www.usgang.ch.

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.