Drugi łikendzior czerwca.

Aby tradycji stała się zadość, lecimy z opisem, co, gdzie, kiedy, jak i za ile.

Od środy 8.06.2016, możemy pobawić się w Interlaken na Festiwalu Greenfield. Kto i kiedy gra, zobaczycie w tabelce pod spodem.greenfield

Aby ułatwić sobie życie, można ściągnąć appkę Grinfieldu na telefon. Uwaga, ciężko tam z internetem, więc przydałoby się w takie cóś  zaopatrzyć.

W piątek 10.06.2016 gra tam Nightwish, oj, będzie się działo…

Rozpoczęcie Mistrzostw Europy w piłce nożnej, również dziś o 21.00.

To byłoby na tyle. Cześć.

Nie, no żartuję…ale nie wiem, czy jest sens przedstawiać w piątek jakiekolwiek imprezy. Co do soboty, to rzecz się ma już inaczej.

Arbon. Wochenmarkt od 9.00 do 13.00, przy Storchenplatz, a od 14.00 KraftBier Festival w sklepie Mohl. St.Gallerstrasse 213. Będzie można popróbować różnorodnych piw międzynarodowych i regionalnych, a także obejrzeć wieczorny mecz Szwajcarii przeciw Albanii. Kto jednak ma ochotę posiedzieć nad jeziorem i pooglądać- nie ma większego problemu. W ostatniej chwili został zorganizowany Public Viewing. Wstęp jest wolny, a i piwka można się napić.

Amriswil. W Amris Musik Bar, przy Bahnhofstrasse 45, od 22.00 do 4.00 -Million Stylez (SWE/CR). Wstęp 25,00. W Amris można także oglądać wszystkie mecze.

Interlaken. Greenfield znowu, a na nim między innymi Prodigy, The Offspring i wiele, wiele więcej. Tutaj możecie kupić bilety.

W Romanshorn odbywa się Nationenfest. Wspólnie z uchodźcami, 25 krajów przygotowało repertuar, który zaprezentowany będzie między godz.15.00 a 22.00. Początek już o 12.00 na Hafenpromenade.

W Zurychu zaś połączono siły i zorganizowano koncert Czadomana. Wejście od 21.00.

zh11

Miłego, kochani 🙂

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.