Der Pate, Davos

Der Pate  jest małą włoską pizzerią przy dworcu kolejowym Davos Dorf. W środku unosi się przyjemny zapach pizzy z pieca drzewnego, a dekoracje rodem z planu Ojca Chrzestnego przyciągają wzrok. Dostać stolik bez rezerwacji jest bardzo ciężko, ale nie niemożliwe, gdyż obsługa stanie na głowie, ale nie wypuści głodnego. 

Przetestowaliśmy dla Was sałatki, zupy pizzę i cielencinę.

Sałata jak sałata. Zielona.  Zdjęcia nie ma, bo każdy wie, jak wygląda. Z sosem włoskim lub francuskim kosztuje 7.50 Chf. Zupa Minestrone, jak dla mnie za blada, ale w smaku dobra, 9.00 za miseczkę.  Pizza. 

Łoj. Takiej pizzy już dawno nie jadłam. Cenowo od 14 Chf.  Co do cielęciny, wolałabym się nie wypowiadać, ale muszę. Jakość nieadekwatna do ceny. Wiadomo, potrawy z młodych zwierząt w Szwajcarii do najtańszych nie należą, ale za 38 Frania dostać podeszwę, to trochę lekka przesada. Szkoda tego zwierzęcia. 

Napoje po około 5 franków za 3 Dc, duże piwo 6.40. Potężna karta deserów i lodów. 

Sam lokal, jak pisałam wcześniej, zapchany po brzegi. Czynne codziennie od 10.00 do 14.30 i od 17.00 do 23.00 oprócz środy. 

Der Pate,  Bahnhofstraße 6, Davos Dorf. 
Tel. 081 416 42 44

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.