Co w trawie piszczy w pierwszej połowie sierpnia…

1 sierpnia 2017 przywitał nas burzami i wieloma odwołanymi imprezami  z okazji 726 urodzin Helwecji. W Polsce temperatury zaś przekraczają 30 stopni, powodując rozleniwianie się rodaków i skracanie godzin pracy. Korzystam z tego, że jestem w Polsce i sama się trochę lenię, ale postanowiłam się zebrać do kupy i napisać Wam wakacyjny post, w którym dowiecie się, gdzie tu na balangę…

2.08-12.08.2017. Festival filmowy w Locarno. Zajrzyj na stronę i wybierz swój ulubiony film. https://pardo.ch/pardo/festival-del-film-locarno/home.html

3.08.2017, czwartek.

Już dziś w Kostrzynie nad Odrą rozpoczyna się 23 Przystanek Woodstock. Kto się wybiera, może sprawdzić na stronie przystanku lub w dostępnej appce, wszystkie potrzebne informacje.  www.woodstockfestival.pl

Arbon. Heizwerk Festival. Zaczyna się o 17.00, potrwa do 6.08  i zobaczycie na nim nie jakieś tam sławy, a młodych helweckich artystów. Wszelkie info znajdziecie tutaj.

Romanshorn. Sommernachtfest. Bilety kombinowane od czwartku do soboty kosztują 30 Chf. Na dwóch scenach usłyszycie i zobaczycie szwajcarskie grupy muzyczne, pobawicie się w lunaparku i wydacie pieniądze na rzeczy, które naprawdę są Wam potrzebne…Informacje tutaj.

4.08.2017. 

Brienz. Brienzersee Rockfestival. Zagrają Ortilla Flats, The New Roses, Quireboys, Hardline, Pretty Maids, Kiss Forever Band. Początek już o 12.30.

Olten AirKulturzentrum Schützenmatt (Schützi). Live: My Sleeping Karma, Jeans for Jesus, Giöbia, One Sentence. Supervisor, Alois, St. Tangerine Convention, DJs Moritz Gourmet, Animalicous. Początek o 16.30.

Sargans SG. Out in the Gurin odbędzie się na Tiefriet, zacznie się już o 16.00 i potrwa do niedzieli. Info i bilety tutaj.

Zurich. W Dynamo od 20.00 fani metalu usłyszą Metal Church (USA), Gonoreas, Burning Witches. Bilety po 42 CHF. A w Hive Club, przy Geroldstrasse 5, techniawka. Zagrają dla Was: Onur Özman & The Lazarusman (ZA), DJs Atish (USA), Dejan, Ronald Grauer, Rumlaut, Nader. Początek 23.00.

8.08.2017.

W Schaffhausen rozpoczyna się festiwal. Stars in Town. A tam między innymi Toto, Bryan Adams, Nemo, Mark Froster, Seven, Silbermond itp. Wszystko znajdziecie na stronie http://www.starsintown.ch.

10.08.2017.

Aarburg. W Musikburg, przy Bahnhofstrasse 50, wystąpi Brujeria. Dadzą jedyne niemiecko-szwajcarskie szoł. Początek o 20.00, a bilety po 36 CHF.

11.08.2017.

Bern. W Mannried odbędzie się Open Air. Przez 2 dni posłuchacie sobie dobrego rocka. Info tutaj.

Gossau SG.

go

Konstanz. Seesucht Festival. Połączony jest z tym w Kreuzlingen i ciągnie się wzdłuż jeziora Bodeńskiego. http://seesucht-festival.de/, https://fantastical.ch/.

Lachen SZ. Seenachtfest 2017. Niestety brak bliższych informacji kto, co i za ile.

Luzern. A dokładnie Knutwil.

lu

Zofingen. Heitere OpenAirProgram.

12.08.2017.

Zurich. Streetparade. Chyba nie trzeba przedstawiać tej masowej imprezy…Początek o 14.00. A wieczorem Phoenix festiwal… http://phoenixfestival.ch/

13.08.2017.

Arbon. PickNickJazz am See w pawilonie muzycznym. Początek o 15.00, wstęp wolny, kolekta. Ostatnia możliwość uczestnictwa w imprezie na powietrzu, na której usłyszycie funky i groovy w wykonaniu GazzJazz, zjecie bigos i domowe ciasta.

St. Margarethen. Zjazd amerykańskich aut i motorów.

st.mar

Życzę Wam miłej zabawy i udanego urlopu.

rol

 

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.