Chilli Bar, Arbon

W Chilli Bar bywa ostro…ostro można się nałoić, ostro można pojeść i ostro podyskutować.

Bar mieści się w Arbon (9320) przy Hauptstrasse 9,  zaraz koło El Asturiano i salonu Tattoo, i na przeciw przystanku autobusowego Arbon Schloss. Kto więc dojeżdża, nie spóźni się na busa, ani go nie przegapi.

Chilli to malutka knajpka dla osób palących, spożywających trunki i grających w darta. Są tu bowiem dwie maszyny do grania, no 3. Ale w tej trzeciej można wygrać jedynie papierosy.

W każdy wtorek od 20.00 organizowane są tu turnieje. ChilliBar ma bowiem własną reprezentację. Wtorki są więc zajęte dla reprezentacji innych barów, ale w pozostałe dni można korzystać do woli.

Piwko, winko i wódeczka leją się tu strumieniami, ale poza nimi mamy parę trunków godnych polecenia, jak na przykład Margarita  w sześciu smakach po 12.50 za pucharek, czy tak zwany Ficken. Tak, tak, dobrze kojarzysz. Ficken to po niemiecku -grzecznie mówiąc- pieprzyć się. Jest to nic innego, jak podobna do naszej wiśniówka. Ale po paru shortach (4 fr. za jednego) tak ci się we łbie popieprzy, że przystanku już nie znajdziesz.

Za 6frania można dostać talerz Chilli con carne. Już samo z siebie jest ostre, ale można przyprawami jeszcze sobie język wypalić. Oprócz tego, na mały głód dostaniemy różnego rodzaju kiełbaski i tosty (6,50).

Otwarte codziennie od 17.00, w lecie zaś w niedziele od 19.00. Arbon, wiadomo-turystyczny i rodzinny, niedziele są więc dla bliskich. Poza tym w lecie trzęsę niedzielnymi imprezami, na których szefostwo jest stałym gościem.

W sezonie poza-letnim, organizowane są koncerty i różnego rodzaju party. Chilli nie posiada własnej strony internetowej, tylko fanpejdż na fejsbuku. Wchodząc tam, dowiecie się co się akurat święci. https://www.facebook.com/chilibararbon.chilibar

Następna impreza: 16.04.2016- Nacht des Schlagers. Wejście za darmo, początek o 20.00.

Może do zobaczenia 🙂

 

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.