Niedawno opisywałam Pink Box dla pań, teraz czas na panów. Wiadomo, że mężczyźni wybredni nie są i nie potrzebują tylu upiększaczy, co kobiety, jednak w Szwajcarii istnieje możliwość testowania kosmetyków dla płci brzydkiej. Są to czarne skrzynki, które można zamówić raz na kwartał- kolekcję wiosenną (która obowiązuje teraz), letnią, jesienną i zimową. Pudełko kosztuje 24,95 CHF i nie zawiera tylko 5 produktów, ale i dodatki.
We wiosennej kolekcji znajdziemy:
-Megasmile- czarna szczoteczka do zębów, z węglem aktywnym, który wybiela uśmiech (cena regularna 9,80 CHF),
-Philip for Men- balsam po goleniu (24,00 CHF),
-Trussardi- woda toaletowa dla panów (50 ml w cenie sklepowej po 72 CHF, w zestawie 15 ml),
-Salthause- Balsam pod prysznic z solami mineralnymi z morza martwego, pestkami winogron i oliwką z soi (5,70),
-Method- mydło do rąk o zapachu lilii wodnej i drzewa sandałowego (4,90),
-Berocca- witaminki, które dają kopniaka na cały dzień (w składzie witaminy typu B, witamina C, magnes, cynk, guarana i kofeina. Koszt 19,80 za 14 szt., w zestawie tylko 7),
-Punkt. Dodatek extra-magazyn naukowy w regularnej cenie 11,50. Co kwartał dodatkiem ekstra jest inna męska gazeta.
W opakowaniu dostępna jest ulotka z opisem produktów w języku niemieckim i francuskim.
Podałam ceny regularne, po to, abyście widzieli, że za kosmetyki, które zamawiacie z Black Box Men, wcale nie trzeba dużo płacić.
Jeżeli ty, kolego chcesz potestować kosmetyki, których w życiu sam byś nie kupił, albo ty, koleżanko szukasz prezentu dla męża, brata, szwagra, ojca lub innego mężczyzny- Black Box Men – powinien być twoim wyborem.
Boksy- czy różowy, czy czarny, opakowane są podwójnie, by nie naruszyć przesyłki. Rachunek znajduje się w pierwszym pudełku, by nie wpadł w niepowołane ręce.
A teraz wskakuj na stronę www.blackboxmen.ch i zrób komuś przyjemność!
Miłego testowania!