Bio Hotel Oswalda Hus w Riezlern- na spokojny weekend

Riezlern to miejscowość w Austrii położona w kraju związkowym Vorarlberg w powiecie Bregencja w gminie Mittelberg, 70 km na południowy wschód od Bregenz, 23 km na południe od Immenstadt i 44 km na północ od Imst, w sercu Alp Algawskich. Leży około 9 kilometrów na południowy zachód od Oberstdorfu, na początku doliny, 4 kilometry za granicą niemiecką. Znajduje się na prawo od Breitach, głównego strumienia doliny, na około 1089 m nad poziomem morza. Zalicza się do niego wioski Wald, Schwende, Unterwestegg i Egg jest największym miastem w Kleinwalsertal.

Z pejzażu miasta wyróżnia się wieża kościoła parafialnego Maria Opferung. Znajduje się tam także kasyno, Kleinwalsertal i Kanzelwandbahn. Zimą Riezlern oferuje zarówno imprezy typu après-ski, jak i ciche zakątki. Na wszystkich dużych i małych miłośników sportów zimowych czekają Kanzelwandbahn i wiele innych wyciągów bezpośrednio na miejscu, a także Schwendeloipe w dzielnicy Schwende.

Latem odkryty basen oferuje odświeżenie, a wszyscy miłośnicy rekreacji mogą korzystać z parku spa. Riezlern jest także punktem wyjściowym licznych wycieczek w góry Walser i ma wiele do zaoferowania odwiedzającym także pod względem kulinarnym.

Liczne restauracje oferują kuchnię miejscową, z mięskiem od Hansa, chlebem od Brygidy i serami od Andreasa, a raz w tygodniu w piątki od 9 do 12:30, można przejechać się parę kilometrów dalej do miasteczka Hirschegg na miejski targ, na którym można owych producentów spotkać osobiście.

Wiosną i jesienią turyści mogą dreptać malowniczymi szlakami, korzystać z wyciągów oraz licznych saun, znajdujących się w prawie każdym hotelu.

Jednym z takich jest Bio Hotel Oswalda Hus, należący do rodziny Mueller. Klimat, miłość do szczegułów i natury wyróżniają ten przybytek od innych. Nie będę rozpisywać się o cenach, bo to zależy od sezonu, ilości osób itd. Powiem tylko, że jak na październik- nie było drogo. Pokój hotelowy, śniadanie i kolacja w cenie. Napoje do kolacji, płaci się niestety osobno. Wejście do rodzinnej sauny, jak i karta turysty, która upoważnia do zniżek na niektóre atrakcje i wyciągi jest także gratis.

Hotel:

Pokoje:

Restauracja i kuchnia: Jak sama nazwa wskazuje- hotel jest Bio:

W hotelu znajduje się także Centrum energii dźwięku, a przy nim hotelowy park energetyczny. Ścieżka przez park opiera się na energii platońskich ciał stałych. Można tu się wyciszyć i naładować akumulatory, wzmacniając wszystkie czakry i obszary czuciowe ciała.

SPA…

Hotel oferuje różnego rodzaju terapie i masaże. Znajdują się tam sauny, różnego rodzaju natryski z funkcjami masażu i pokoje ciszy. Jedynym minusem jest brak basenu albo chociaż wanny z bombelkami. Nóżki za to można pomoczyć w zimnej wodzie na zewnątrz.

wszelkie info znajdziecie na https://www.oswalda-hus.at/, https://www.kleinwalsertal.com/de/Region/Ortehttps://www.ok-bergbahnen.com/

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.