Bimber- nowa aplikacja imprezowa

Drodzy państwo,

z wielką przyjemnością przedstawiam Wam polską aplikację, która ma za zadanie wyszukiwanie imprez w Waszym regionie, albo po prostu umówienie się z kimś na piwo.

Aplikacja dostępna jest także w Szwajcarii, niestety bardzo ograniczona.

Aby zaczęła śmigać, należy ściągnąć ją na telefon i zarejestrować się przez Facebooka. Osoby, które z tego portalu nie korzystają, mogą spróbować zarejestrować się przez email.  Niestety nie sprawdzałam tej możliwości.

Na szwajcarskich telefonach appka pojawia się w języku angielskim. Należy podać swoją lokalizację, wpisując ją ręcznie lub wybierając z listy.

Screenshot_20180225-151512.png

Profil możecie później odpowiednio modyfikować.

Aplikacja wynajduje nam miejsca, gdzie odbywa się jakaś impreza, najczęściej jednak w promieniu tylko 20 km, a także Party People, którzy są w pobliżu. Pod zdjęciem każdego możemy dać kciuk do góry lub do dołu w zależności od widzi-mi-się. Screenshot_20180225-155720.png

Imprezy możecie dodawać sami. Wchodzicie w ten dziwny znaczek (to chyba płomień, ale nie jestem pewna, bo mi dziś wyobraźni brakuje) i postępujecie według instrukcji.

Screenshot_20180225-155728.png

Miałam czelność dodać Polski Dzień Kobiet w Lenzburgu, po to, aby przetestować. Mam nadzieję, że organizatorzy się na mnie nie obrażą.

Screenshot_20180225-155303.png

Czy będziecie to widzieć, czy będzie wszystko funkcjonować jak należy- nie mam pojęcia. Czas pokarze. A póki co, ściągajcie aplikację na telefony, bo im więcej nas będzie- tym więcej możliwości. Udanej zabawy!

Tekst źródłowy http://warszawa.wydarzysie.pl/aktualnosci/1720/bimber-_-nowa-aplikacja_-ktora-wymyslili-polacy_/8356.html#foto

b2

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.