Barstreet Festival Bern- to już 20 lat!

barW zeszły weekend rozpoczęła się już 20 edycja zadaszonego festiwalu w Bernie – Barstreet. Odbywa się on w hali Bernexpo, która została otwarta w 1958 roku. Na 41000 m2 stoi około 45 barów z różnych bajek. Aby dostać tam miejsce należy wpłacić 5 tyś. CHF za wieczór. Barstreet trwa 5 weekendów (otwarte w piątki i soboty) więc za całość geszefty płacą 50 tyś. Franków. Jakby nie patrzeć- dobry nowy samochód. Od 2 lat trwa dyskusja, czy się to jeszcze opłaca, czy nie. W 2016 media grzmiały, że to ostatnia taka impreza, ale jak widać- ma się ona całkiem nie źle.

1

Sam organizator Adrian von Niederhäusern skarży się, że konsumpcja alkoholu spada z roku na rok i barom to już się marnie opłaca. Ale Barstreet to nie tylko alkohol. To także muzyka na żywo, gwiazdy ze szwajcarskich list przebojów, półnagie tancerki, gry i zabawy i…serwis randkowy! Na Barstreet przychodzi dużo singli w różnym wieku i dzięki temu mogą się oni tam poznać. Sam Adrian twierdzi, że zna kilka par, które poznały się na jednej z imprez i są teraz nierozłączne.

Piątkową imprezę rozpoczęli Dje z radia Bern1 i grupa Vengaboys.

W Sobotę kontynuowali ją Tequila Boys von Bern i Sak Noel.

Wstęp na imprezę mają osoby od 18 lat. Wyjątek stanowi 26.01.2018, gdzie przybyć mogą już szesnastolatki. Warunek? Dowód osobisty!

W przyszły piątek, to jest 19.01 na deskach Bernexpo zobaczymy niemiecką grupę Pn8 i duo Flava & Stevenson, a osoby powyżej 30 lat będą miały wstęp za darmo.

W sobotę 20.01- Pn8 i MR. DA-NOS.

26.01- Ayo Hope, David Bachetti i Djs from Mars, a 27.01 należy do Dave Dee, Gestört aber Geil i Pata Farrell.

2.02 to Rock Night z High Voltage (cover AC/DC) i Core Leoni (Gotthard Tribute). Zawitam tam znowu, więc się szykujcie! Sobota 3-go to czas dla Djów- DJEREM, Italo Brothers i Mike Candys.

W ostatni weekend Barstreet wystąpią:

Piątek (9.02)- The Rebel Tell Band, DJ Alex der Skihüttenkönig i DJ La Boum. Rezydent DJ Da Bass. Dla osób powyżej 35 roku życia- darmowy wstęp, w sobotę- w ostatni wieczór Barstreet- Remady & Manu L, DJ F.A.B i najlepszy DJ wybrany przez publiczność. Rezydent DJ Römu i Beautylicious Dancers.

Barstreet otwarty jest w piątki i soboty od 21:00 do 3:30, wstęp 20-23 CHF.

Wszystkie imprezy fotografuje nowy patron medialny Chparty.ch, a dotychczasowe zdjęcia możecie zobaczyć na https://www.facebook.com/chpartych/

Info: http://www.barstreet.ch lub https://www.facebook.com/Barstreet-Festival-Bern-177543965591508/

A oto ekipa fotografująca:

7

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.