Bachelorette i Polak pomiędzy….

Bachelor to z angielska kawaler lub licencjat. Bachelorette to panna. A czemu wykładam Wam pojęcia słownikowe? Ano ze względu na programy o takich właśnie tytułach.

W poniedziałek, 18 kwietnia 2016 roku w Szwajcarii ruszyła bowiem już druga edycja damskiej wersji Kawalera, a osobą wybierającą była 29 letnia Zaklina Djuricic, która miała nie łatwy orzech do zgryzienia, bo spośród 19 kandydatów musiała wybrać tego jedynego. Tym jedynym mógł się okazać Tomek, pół Polak, pół Niemiec, który Beczloretke przywitał w typowo polski sposób, a mianowicie kieliszkiem wódki i pokazaniem owłosionej klatki piersiowej. Proszę mnie też tak przywitać następnym razem jak przyjadę do Zurichu na imprezę. Mam na myśli kielonka wódki, a nie gołą klatę :-)…chociaż…?

th

Thomas przed chwilą skończył 30 lat i mieszka na stałe pod Zurichem, ale jak sam mówi, jego serce bije dla trzech krajów: Polski, Niemiec i Szwajcarii. Jak sam przyznaje- jest katolikiem z krwi i kości i chodzi do kościoła…czyli kobitki! Dobry materiał na męża!

Do Szwajcarii przyjechał w wieku jednego roczku i osiadł w Adlikon. Do programu zaś przywiały go chęci przygody, spróbowania czegoś innego w życiu, jak i chęć znalezienia miłości.

A wszystkiemu winna siostra! – Tu oczywiście żartobliwie. Jak Thomas sam przyznaje, to ona podpowiedziała mu, by wysłał swoje zgłoszenie na casting do programu. Jakież było jego zdziwienie, gdy go wygrał i znalazł się w grupie finalistów.

Na pytanie czego się spodziewał po programie, odpowiada, że przede wszystkim chęci przygody. Nie zamierza być jakąś nową superstar, choć zaproszenia do klubów i na wywiady do radia, tv i gazet posypały się jak z rękawa. Na Polską Noc w kwietniu w Sektorze 11 w Zurichu też był zaproszony, choć wtedy jeszcze nikt na niego uwagi nie zwrócił. Było to bowiem jeszcze przed programem. No nieeee, ja zwróciłam…odrobiłam swoje zadanie domowe i wiedziałam, że to szycha, ale wstydziłam się podejść i zagadać. Jak się jednak później okazało, nie trzeba było się wstydzić, bo to normalny facet.

Tomek i jego trzej koledzy z serialu, Sid, Daniel i Leonardo, byli głównymi bohaterami ostatniej Polskiej Nocy w klubie Sektor 11.

Tomek prowadzi bloga o higienie zarostu męskiego, niestety tylko w języku niemieckim, ale jeśli macie pytania, to możecie je zadać w języku polskim. Tutaj Link.

 

Kogo wybrała Zaklina? Nie mam pojęcia. Gdy bowiem Tomek odszedł, nie chciało mi się już oglądać. Program jednak można wyszukać w internecie: Tutaj.

Dziękuję Tomku, że poświęciłeś mi czas na wywiad…oj, były z tym przeboje…Pozdrawiam serdecznie.

 

 

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.