Baba Shrimps

Baba Shrimps to trzech muzyków o oszałamiającej i sympatycznej interpretacji współczesnej muzyki pop w Szwajcarii. Krótko przed wydaniem debiutanckiego albumu „Neon“ (2014), zespół został wzięty pod skrzydła przez wytwórnię Sony Music. Album odniósł wielki sukces i znalazł się na liście szwajcarskich list przebojów. Odtąd zespół zagrał ponad 100 koncertów w klubach i na festiwalach, a nawet mógł otwierać Koncerty dla „Kings of Leon“ i „Kodaline“.

Trio z Adrianem Küblerem (wokal / gitara),

baba3

Moritzem Vontobelem (perkusja / wokal)

baba5

i Luca Burkhalter (Keys / wokale)

baba4

wydało swój kolejny album z producentem Davidem Kostenem, który między innymi za pracę z „Everything Everything“, „ Bat for Lashes „oraz“ Marina and the Diamonds “ jest znany z tego, że został ukończony w Londynie. Nowy longplayer został wydany 23.6.2017. Pierwsze pojedyncze wydanie nosiło tytuł „Road To Rome“.

Najnowszy singiel „Hurry Hurry“ został wybrany przez medalistów i specjalistów w dziedzinie muzyki, sportu i marketingu SRF jako hymn telewizyjny, internetowy i radiowy na pokazie Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 w Pyeongchang.

Wraz z nową płytą w bagażniku, zespół wyrusza wtrasę koncertową po Wiecznym Mieście, a Alpy nie będą w stanie ich powstrzymać.

Terminy najbliższych koncertów znajdziecie TUTAJ.

baba2

Źródła: Babashrimps.ch, sonymusic.ch

Fotos: Chparty.ch dla festiwalu Rüttelhütte.

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.