42. weekend roku 2016

…czyli jeszcze trochę i będzie halołin, ale póki co, trzeba poczekać. A żeby skrócić i umilić sobie czekanie, można wpaść do St.Gallen na targi Olma, które potrwają jeszcze do niedzieli. Wstęp dla dorosłych kosztuje 17 fr., a dla dzieci między 6-15 lat, uczniów i studentów- 10 chf. Wieczorami zaś we wielu namiotach trwa biba do białego rana. I mam tu dylemat, czy opisywać Wam wszystkie imprezy po kolei, czy dać sobie spokój i podać Wam tylko linki, byście sobie sami sprawdzili. Przyznam, że w zeszły weekend robiłam objazdówkę po klubach w kantonach St.Gallen i Thurgau, i powiem krótko: chała była.

Weekend-wiadomo, dla większości wolny i wielu z Was zawita pewnie w moje regiony, ale dla tych, którym się nie chce do SG przyjechać, poświęcę się trochę…A może wybierzecie inną imprezę niż Olma?

Piątek, 21.10.2016.

Basel. W Volkshaus Basel, przy Rebgasse 12-14, od 20.15 koncert jazzowo-bluesowy: Kirk Fletcher, Michael Landau Band.

Duebendorf. W Obere Mühle, przy Oberdorfstrasse wystąpi Julia Biel. Tu wszelkie informacje.

Hinwil. Oktoberfest w Musikbar The Pirates. Überlandstrasse 4.

hinwil21

 

 

 

 

 

 

 

Kreuzlingen. W GEROthek, Bahnhofstrasse 4, dla chętnych obejrzenia pięknych fotek znad jeziora bodeńskiego, wystawa Bodenseelandschaften. Potrwa do niedzieli, a wszelkie info tutaj.

Luzern. W Hotelu Schweizerhof, przy Schweizerhofquai 3a, odbędzie się koncert jazzowy, w którym wystąpi Sammy Rimington. Początek o 21.00. Zaś w KKL, przy dworcu głównym, liźniecie trochę rokendrola. Wystąpi tam bowiem Peter Kraus z grupą. Drzwi otwarte od 19.30, wstęp dumny: 48.00.

Roggwil, SG. Club Fellini organizuje Ü30 Party. Wjazd od 22.00. Zagra dla Was Dj Sady.

Zürych. W klubie Euforia wystąpią Mark B & Los Del Blocke. Langstrasse 83. Początek o 23.00, wstęp 20 CHF.

Sobota 22.10.2016.

Amriswil.

amr

Basel. Na Messeplatz, w Baloise Session wystąpi  Jeff Beck. Info.

Bern:

bern22

Luzern. W wielu klubach występują Dj-je i tylko od Was zależy, jaki rodzaj muzyki wybierzecie. Podejrzeć można tu.

Roggwil. W Clubie Fellini, Party pod nazwą New Level. Co się za tym kryje-sprawdźcie sami…

Romanshorn. W Restauracji La Luna– Oktoberfest. Aleestrasse 53. Wstęp od 19.00, gratis.

St.Gallen. W Kugl, przy Güterbahnhofstrasse impreza . A jakże. od 23.00 do 6 rano pograją Wam nie tylko Dj-je…Info tu. A w Restaurant Adler, przy St. Georgenstrasse 84, koncert jazzowy z najwyższej półki. Chiara Izzi Band. Wspomagać ją będzie Claude Diallo, światowej sławy pianista jazzowy, założyciel Ostschweizer Jazz Kollektive i, wspomnę nieśmiało- mój znajomy.

Wettingen.

pl-disco

Zug. W Chollerhalle, przy Chamerstrasse 177, wystąpi Maria Glenn z grupą. Początek 20.30, wstęp 50.00.

Zürich. W Dynamo, przy Wasserwerkstrasse 21, odbędzie się Bergmal Festival. Początek już o 16.30, wstęp 55.00, a zagrają: 65daysofstatic, Leech, EF, Besides, Jardin De La Croix, Arms and Sleepers, Rome in Reverse, Cataya, Flieder, Shriduna, Dirty Purple Turtle, Glaston, Death of a Cheerleader.

To, że magiczna data 12.11.2016, zbliża się wielkimi krokami, to już wiemy. I szykujemy się na ostatnią polską noc w roku w Sektorze 11. TUTAJ INFO.

Inna data, niby daleka, a jednak bliska. U sąsiadów w Austri, w regionie Montafon, odbędą się bowiem zawody w…aj, tam zawody! Towarzyszące im koncerty są interesujące. Wystąpią bowiem SIDO i SDP. Informacje na fejsie lub bezpośrednio na stronie http://www.weltcup-montafon.at. I uwaga! Bilety są dostępne tylko do 31.10, dlatego właśnie o tym wspominam już teraz.

montafon

Dla tych, którzy nie kojarzą o kogo chodzi…SIDO:

SDP…Moja ulubiona piosenka…

Miłego…

 

 

 

 

 

 

 

 

Zainspirowałam cię? Zostaw po sobie ślad! Dziękuję :-)

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.